Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Вимоги до монтажного отвору при установці дверей прихованого монтажу

Вимоги до монтажного отвору при установці дверей прихованого монтажу

 

Особливості підготовки отвору з гіпсокартону

Вимоги до дверного отвору з газобетону

Все, що потрібно знати про отворі з цегли

Загальні рекомендації з підготовки отвору

 

 

Для того щоб всі ці пункти були дотримані, вкрай важливо правильно підготувати дверний отвір. Вимоги до отвору залежать від матеріалу, який використовується при зведенні стіни.

 

Особливості підготовки отвору з гіпсокартону


Нерідко монтаж міжкімнатних прихованих дверей проводиться в отвір з гіпсокартону. Для зведення несучих стін використовується листовий матеріал товщиною 24 мм. Встановлювати двері в не посилення отвір заборонено, навіть якщо мова йде про максимально легкої комбінації з алюмінієвого профілю і полотна з МДФ стандартного розміру.

 

 

Для отвору з гіпсокартону рекомендується застосування профілю посиленого типу, який має товщину стінки 3 мм. У нього обов'язково закладають брус розміром 50х40 мм. Це дасть гарантію того, що навіть при сильному навантаженні на отвір або окремо на встановлену двері конструкція збереже цілісність.

 

Вимоги до дверного отвору з газобетону


Дані вимоги застосовуються до отворів з:

  • піноблоків;
  • пінобетону.

Такі отвори для установки дверей прихованого монтажу також вимагають посилення. Оптимальним є використання OSB або фанери. Листовий матеріал повинен мати мінімальну товщину 20 мм. Крім того, вкрай важливо якість, повна просушка і рівність.

 

 

Нарізані смуги OSB або фанери монтують по вертикальних площинах з замкової і петлевий сторін. Зручно, швидко і надійно зафіксувати смуги можна клеєм або сумішами типу Perfix. Якщо двері досить важка, додатково рекомендується «посадити» смуги на шурупи і спеціальні кріплення, розроблені для газоблоку.

 

Все, що потрібно знати про отворі з цегли


Якщо отвір утворений в стіні, яка зводилася з використанням повнотілої капітально цегли, додаткове посилення не проводиться.

 

 

Єдиною вимогою перед установкою блоку є суворе дотримання вертикалі. В отворі не повинно бути звужень ні у верхній, ні в нижній частині. В іншому випадку при установці дверей вона або не стане в отвір, або утворюється занадто великий зазор, який не дозволить досягти ефекту «невидимки». Допустиме відхилення становить не більше 2 мм на метр висоти.

 

Загальні рекомендації з підготовки отвору


На етапі установки алюмінієвого блоку дверей прихованого монтажу отвір повинен бути повністю готовий. Мати чітку геометрію з дотриманням паралелей як по вертикалі, так і по горизонталі. Чистової вид передбачає, що отвір оштукатурений, видалені випирають частини гіпсокартонних плит, розчину і шпаклівки.

 

 

При перевірці рівня вертикальних сторін допускається незначне відхилення - не більше 2 мм на всю висоту отвору (1900 і 2000 мм для стандартних дверей).

Стіна, в якій сформовано отвір, при перевірці правилом може мати відхилення в площині не більше 5 мм.

 

 

Встановлювати двері можна тільки при наявності повністю висохлого чистового статі. При цьому його рівень в зоні отвору не повинен мати перепадів. Якщо чистову підлогу немає можливості укласти, але відома товщина покриття, монтаж можна здійснювати по мітках замовника. Однак у другому випадку велика ймовірність, що між покриттям підлоги і коробкою з'являться зазори.

Дотримання вищезазначених вимог дозволяє не тільки досягти необхідно ефекту невидимості двері, але і зробити її експлуатацію безпечної та повноцінної. Порушення рекомендацій нехай не відразу, але з часом дасть про себе знати сильними провисання і навіть тріщинами на поверхні стіни.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner