Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Мoнтaж двері прихованого монтажу на ранніх стадіях ремонту

Мoнтaж двері прихованого монтажу на ранніх стадіях ремонту

Установка короба прихованої двері з полотном

Помилки в монтажі прихованих дверей

Особливості монтажу короба без полотна

 

Монтаж полотна здійснюється на алюмінієвий каркас за допомогою прихованих петель, саме їх установка вимагає максимальної акуратності.

 

Установка короба прихованої двері з полотном


Монтувати алюмінієвий короб можна як при наявності, так і при відсутності дверного полотна. У другому випадку потрібно використання додаткових жорстких перемичок.

Монтаж повинен проводитися до моменту виконання чистової обробки стін, але при цьому вже має бути чітке розуміння про висоту майбутнього підлогового покриття, в іншому випадку не вдасться розрахувати необхідну висоту двері і отвору.

За допомогою кріпильних елементів зафіксуйте на коробі монтажні пластини. Акуратно забиваючи дерев'яні клини, закріпіть алюмінієвий короб в отворі. При забиванні кожної зі сторін перевіряйте паралель. Після установки клинів вирівняйте короб щодо рівня підлоги.

 

 

Монтажною піною точково зафіксуйте короб. На даному етапі не рекомендується наносити піну суцільною смугою по всьому периметру, оскільки при видаленні клинів може знадобитися вирівнювання і регулювання.

Залежно від обраної марки піни на повне висихання потрібно 9-24 години. Тепер можна видаляти клини, якщо якісь із них не витягуються, не намагайтеся їх витягти силою, яка виступає частина можна акуратно зрізати. Надалі це не матиме негативного впливу на функціональність дверей або її довговічність.

Для додаткової фіксації короба рекомендується використовувати монтажні пластини і куточки. Тепер піна в невеликій кількості наноситься по всьому периметру і залишається до повного висихання.

 

Помилки в монтажі прихованих дверей


Короб слід монтувати на ранніх стадіях ремонту, коли є можливість підготувати стіни і не зруйнувати дорогу обробку. Отвір повинен точно відповідати розмірам, зазначеним виробником дверей.

 

 

Важливо й проходження проекту, тобто спочатку необхідно визначити, яка зі сторін повинна бути максимально непомітною. Справедливо буде сказати, що тільки в одній із суміжних кімнат двері можуть бути повністю непомітною і розташовуватися врівень площині стіни.

Велике значення також грає відмітка чистового статі. Її відсутність не дає можливості правильно розрахувати висоту розміщення полотна.

 

Особливості монтажу короба без полотна


Установка алюмінієвого короба в момент, коли полотно ще відсутня, дозволяє прискорити монтажні роботи. Роль полотна в цьому випадку виконують монтажні перемички, які виготовляють з міцного жорсткого матеріалу. Для більшості випадків достатньо 3 перемичок, що розташовуються вгорі, знизу і в центрі отвору.

 

 

Послідовність робіт буде аналогічною методу монтажу з полотном, за винятком необхідності закріпити перемичку, а потім її зняти. Часта помилка, яка допускається - переміщення і регулювання перемички в момент, коли піна вже нанесена.

 

 

Перед нанесенням декоративного покриття, роль якого можуть виконувати:

  • шпалери;
  • фарба;
  • штукатурка;
  • панелі.

В обов'язковому порядку для дверей прихованого монтажу потрібно фіксація армуючої стрічки по всьому периметру короба і нанесення полимерцементной стартовою шпаклівки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner