Кошик
63 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Особливості невидимою системи дверей прихованого монтажу

Особливості невидимою системи дверей прихованого монтажу

 

Конструктивні особливості прихованих дверей

Види конструкцій прихованих дверей

Типи обробки дверей прихованого монтажу

 

 

Саме бажання приховати численні декоративні планки і лиштви стало причиною появи дверей прихованого монтажу. Невидимою конструкції допомагає бути кілька особливостей, що стосуються як використовуваних деталей, так і фінішної обробки.

 

Конструктивні особливості прихованих дверей


Короб дверей прихованого монтажу виготовляється з міцного алюмінію. Використання даного матеріалу в двері прихованого монтажу дає можливість коробку бути досить тонким, непомітним в дверному отворі, але в той же час надійним і дозволяє двері виконувати своє функціональне призначення. У алюмінієвого короба є ще пара переваг, серед яких довговічність, інертність до вологи після фарбування і можливість декорувати нанесенням фарби або декоративної шпаклівки.

 

 

Непомітними двері роблять і спеціальні петлі зі складною конструкцією. По суті, це дві металеві пружини пластинчастого типу, які обертаються навколо власної осі. Одна пластина фіксується на торці дверного полотна, інша - закріплюється на коробці. Для зниження тертя, яке неодмінно буде виникати в такій конструкції, передбачені спеціальні втулки, що мають високі показники антифрикційних характеристик.

 

 

Ще одна особливість конструкції - відсутність наличників, як таких. Дверне полотно монтується з мінімальним зазором, той, який утворюється заповнюється шаром штукатурки і потім ховається шпалерами, панелями або фарбуванням.

 

Види конструкцій прихованих дверей


Найбільш часто зустрічається варіант дверей прихованого монтажу - орні. Пов'язано це не тільки з зручністю експлуатації, але і більш низькою вартістю в порівнянні з іншими варіантами. Для відкривання дверей передбачається ручка, це може бути класична модель або прихована, яку в подальшому фарбують в колір полотна, що робить її максимально непомітною.

Шарнірний тип конструкції функціонує за рахунок системи шарнірів, які змушують двері обертатися від легкого поштовху по краю полотна. У цієї системи також є своя перевага - відсутність ручки, що робить конструкцію прихованої. Фіксація здійснюється за рахунок вмонтованого магнітного замка.

 

 

Маятникова система нагадує рото-двері. Використання спеціальних петель дозволяє розчинятися стулці в будь-яку сторону. Забезпечення фіксації полотна в закритому положенні, покладено на спеціальний доводчик.

 

 

Найбільш складною в реалізації є розсувні прихована двері. Для її функціонування потрібно зведення спеціальної ніші в стіні, куди буде рухатися полотно. Незважаючи на необхідність розширювати стіну, дана система користується популярністю особливо в невеликих приміщеннях, де просто немає місця для повноцінної навстіж двері.

 

Типи обробки дверей прихованого монтажу


Двері-невидимки стають такими не тільки завдяки особливостям короба і петель, не остання роль належить можливості точно потрапляти в колір і фактуру стіни.

Обробка може виконуватися під:

  • фарбування;
  • шпалери;
  • панелі.

Ці варіанти змушують двері стати максимально непомітною. Існує й інший дизайнерський прийом, коли двері виконує додаткову функцію, наприклад, великого декоративного панно або дзеркала. У другому випадку рекомендується вибирати установку без ручки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner