Різновиди дверей прихованого монтажу за типом обробки
Двері прихованого монтажу із заводською обробкою
Двері-невидимки для самостійної обробки
Зовсім інша справа з МДФ, який підходить як під фарбування, так і під поклейку шпалер. Завдяки цьому і досягається той самий ефект невидимою двері і єдиній площині зі стіною.
Двері прихованого монтажу із заводською обробкою
Заводська оздоблення передбачає фарбування, поклейку шпону або ламінованої плівки. У кожного з цих варіантів є свої переваги і недоліки.
Шпон прекрасний тим, що повністю імітує натуральну деревину, з її унікальною, індивідуальної фактурою. Двері випускаються в відтінках, які притаманні дереву, наприклад, вільха, дуб, ясен.
Даний варіант широко використовується в офісних приміщеннях. Полотна можуть бути і повністю непомітними, якщо стіни оброблені дерев'яними панелями, проте досягти абсолютного попадання в колір практично неможливо.
Ламінована плівка дає максимально можливий глянець поверхні, його буде складно отримати при самостійній фарбуванні. Такі двері будуть актуальні в сучасних інтер'єрах, наприклад, в стилі хай-тек. В каталозі плівок досить багато варіантів, від звичного чорного і білого до насичені неонових кольорів.
Фарбування в заводських умовах наносять за допомогою фарбопульта з дотриманням температурного режиму та необхідного рівня вологості. За рахунок цього виходить максимально надійна, практична, стійка фінішна обробка, яка добре переносить навіть часте миття. Недоліком даних дверей прихованого монтажу є те, що підібрати відтінок до вже пофарбованим стінам буде дуже складно.
Двері-невидимки для самостійної обробки
Полотна, які вимагають подальшої обробки, з заводу можуть поставлятися з шаром грунту або без нього. Важливо розуміти, що його нанесення є обов'язковим етапом і, якщо ви хочете скоротити термін опоряджувальних робіт, зробіть вибір на користь грунтованого полотна.
Приховані двері підходять для обробки під:
- фарбування;
- шпалери;
- панно;
- панелі.
Фарбування можна виконувати алкідними емалями, акриловими та нитрокрасками. Колеровку фарби рекомендується проводити на спеціальному обладнанні в будівельних магазинах. Для безпосереднього нанесення складу зручно користуватися пензлем або валиком. Перший варіант дає легку фактуру, трохи нагадує дерево. Валик завдає шари значно тонше і товщину легше контролювати.
Максимально невидимим полотно стає при обклеюванні його шпалерами, які використані на стіні. Якщо ви хочете приховати щілину, яка утворюється між полотном і коробом, вибирайте шпалери з вертикальною смужкою. Шпалери, які мають великий малюнок, обов'язково повинні пристосовуватися.
Оформлення під панно неможливо без професійної допомоги. Принцип полягає в розміщенні на стіні панно з фотошпалер. На поверхні фіксується рамка з витисненого картону або дерева, в неї поміщається зображення або фото. Вельми оригінального ефекту можна досягти, якщо панно на двері доповнити аналогічними меншого розміру, які будуть розташовуватися на цій же стіні.
Створення імітації настінних панелей можливо тільки в тому випадку, якщо вони мають невелику вагу. До цієї категорії, наприклад, потрапляють дерев'яні тонкі панелі, а ось гіпсові повнотілі на полотні закріпити неможливо.
У комбінації з панелями нерідко використовується роторна система, яка дає можливість відкривати двері одним поштовхом. Завдяки цьому можна відмовитися від монтажу класичної ручки.
- Виробництво паливних деревяних пелет в УкраїніЯкі переваги маєть виготовленні пелети в Украіні