Кошик
63 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Що таке двері прихованого монтажу або двері невидимки

Що таке двері прихованого монтажу або двері невидимки

 

Особливості та переваги дверей прихованого монтажу

Специфіка конструкції дверей прихованого монтажу

Коли необхідна установка прихованих дверей

 

 

Насправді тут немає ніякої магії, лише особливості конструкції, вивірений монтаж і влучне попадання в колір.

 

Особливості та переваги дверей прихованого монтажу


Непомітність двері на тлі стін досягається за рахунок того, що конструкція не має наличників і різних декоративних елементів. Монтаж проводиться на приховані петлі, які фіксуються на алюмінієвому коробі.

Єдине, що видає наявність дверей в приміщенні - невелика щілина, рівномірно йде по всьому периметру між коробом і полотном, а також ручка, якщо вона буде мати класичну форму.

Серед переваг даного типу дверей варто відзначити абсолютну непомітність. Вона актуальна не тільки в сучасних стилях інтер'єру, але і в приміщеннях з великою кількістю вихідних дверей, часто такими стають зали та кухні-вітальні. Дроблення інтер'єру численними лиштвами вкрай негативно позначається на сприйнятті дизайну, а приховані двері повністю вирішують цю проблему.

 

 

Зовні двері виглядають дуже легкими і навіть невагомими, насправді вони не поступаються своїм «помітним» побратимам. За рахунок алюмінієвого каркаса двері надійні і повноцінно виконують покладені на них функції. При правильній установці не провисають і не деформуються.

Двері прихованого монтажу можуть мати типізовані розміри, які підходять для стандартних отворів багатоквартирних будинків або виготовлятися індивідуально.

Двері прихованого монтажу можуть виготовлятися з МДФ, дерева і скла. Останній варіант не фарбують і не обклеюють шпалерами, вони помітні зовні, але дають хороший світловий потік.

Після нанесення фінішної обробки полотно може імітувати:

  • панелі під цегляну кладку або дерево;
  • шпалери, використані для обклеювання стін;
  • фарбування;
  • штукатурку.

Нерідко двері перетворюють в декоративне настінне панно, в цьому випадку вони перестають бути невидимками і стають родзинкою інтер'єру.

 

Специфіка конструкції дверей прихованого монтажу


Незалежно від типу фінішної обробки всі двері-невидимки мають схожу конструкцію. Алюмінієвий тонкий короб монтується в дверний отвір, всі щілини закриваються піною і надалі шпаклюються. Саме полотно фіксується на петлях врізного типу.

Даний тип дверей може бути не тільки орним, зручними у використанні є роторні та митників механізми. Завдяки їм можна і зовсім відмовитися від установки стандартної ручки.

 

 

Також актуально використання прихованих ручок. Своєю системою вони нагадують врізну фурнітуру для розсувних дверей. Підібравши зовнішню частину в тон двері, виходить абсолютно непомітна конструкція.

 

Коли необхідна установка прихованих дверей


Доцільність монтажу прихованих дверей частіше диктується дизайном, проте нерідко виникають ситуації, коли встановити звичайні двері просто неможливо, наприклад, при сильному зсуві отвору до стіни, де простору недостатньо для фіксації навіть тонкого лиштви.

Двері-невидимка зручна в приміщеннях з нестандартною геометрією, наприклад, на мансардах з скошеною стелею, а також при облаштуванні підсходового простору.

 

 

Ще один прийом, який можна реалізувати виключно за допомогою «невидимок» - об'єднання двох кардинально різних приміщень, наприклад, вітальні та дитячої, які виконані в різних стилях і кольорах. Одна половина полотна може забарвлювати в колір стін, а інша - оклеиваться шпалерами або перетворюватися в яскраве панно.

Функціональність, практичність, універсальність - це все можна сказати про дверях прихованого монтажу, вони знайшли широке застосування в приватних будинках, квартирах і офісах.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner