Кошик
63 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Як зробити двері прихованого монтажу

Як зробити двері прихованого монтажу

Установка прихованих в стіні дверей з полотном

Монтаж дверей з прихованими петлями без полотна

Фарбування полотна дверей з прихованими петлями

 

Для того щоб двері, приховані в стіні, були непомітними і справно виконували покладені на них функції, важливо дотримати всі тонкощі і етапи монтажу.

 

Установка прихованих в стіні дверей з полотном


Встановлювати двері з прихованими петлями можна як при наявності полотна, так і без нього. До моменту монтажу в отвір зафіксуйте на коробі монтажні пластини. За допомогою клинів закріпіть короб вгорі. Вкрай важливо, щоб була дотримана паралель.

Вирівнявши верхню перемичку, можна переходити до установки петлевий боку. За допомогою рівня перевірте рівність в двох площинах. Налаштуйте короб щодо рівня підлоги. Аналогічно верхній частині за допомогою дерев'яних клинів зафіксуйте сторону, яка розташована навпроти петлевий.

 

 

Точково запеньте короб майбутньої прихованої в стіні двері. Не поспішайте повністю його фіксувати, оскільки на даному етапі можуть знадобитися регулювання і редагування. Після висихання піни (в середньому на це йде від 9 до 24 годин в залежності від обраної марки) перевірте за допомогою рівня рівність встановленої коробки. При відкритих дверях з прихованими петлями, незалежно від положення, полотно повинно залишатися нерухомим. Тепер можна запінити всі наявні зазори.

Пам'ятайте про те, що піні властиво розширюватися, тому надмірна кількість, нанесене в зазори, може привести до деформації коробки. Після висихання піни акуратно, без різких рухів видаліть клини. Якщо це зробити не вдається, їх можна зрізати під основу, це не порушує технологію в подальшому не впливає на результат монтажу та функціональність дверей, прихованої в стіні. Для додаткової фіксації короба рекомендується використовувати монтажні пластини і куточки.

 

Монтаж дверей з прихованими петлями без полотна


Установка без полотна актуальна в тому випадку, якщо ремонтні роботи необхідно закінчити якнайшвидше, готовий короб доставляється і монтується, коли полотно майбутньої прихованої в стіні двері ще знаходиться у виготовленні.

Функцію дверного полотна, яке утримує рівність коробки при фіксації, будуть виконувати жорсткі перемички, встановлені зверху, по центру і внизу.

Послідовність монтажу буде аналогічною, але важливо пам'ятати, що використовуються перемички ні в якому разі не можна переміщати, знімати або регулювати.

Коли коробка прихованої в стіні двері буде надійно закріплена, можна переходити до закладення монтажних швів. Для цього використовують штукатурку і нанесення фінішної обробки стін. Цих верств досить, щоб приховати зазори, пластини і монтажну піну.

 

 

Важливі поради з монтажу двері з прихованими петлями:

  1. Перед використанням будь-яких складів на алюмінієвому профілі обов'язково нанесіть бетоноконтакт, який являє собою рідку суміш, яка підвищує адгезію гладкій поверхні. Завдяки цьому оздоблювальні матеріали будуть закріплені максимально міцно.
  2. При обробці складом в приміщенні повинні бути припинені будь-які пилові роботи (навіть не пов'язані з установкою двері). На алюмінієвий короб не повинна осідати пил.

Периметр короба внахлест на стіну необхідно закрити армуючої стрічкою. Для шпаклівки рекомендується використовувати полімерцементний стартовий склад, який містить армуючі мікроволокна. В результаті шар виходить максимально еластичним і міцним, створює додаткову надійну основу по всьому периметру.

 

Фарбування полотна дверей з прихованими петлями


Двері можуть поставлятися грунтованнимі або без покриття. Наносити грунт необхідно незалежно від типу фінішного покриття прихованої в стіні двері, будь то поклейка шпалер, фарбування або нанесення штукатурки.

Грунт рекомендується наносити в 2 шари з проміжним просушуванням. Найзручніше це робити пензлем або широким валиком. Після висихання грунту двері з прихованими петлями необхідно обробити дрібним наждачним папером зернистістю від 160 до 240. Це дозволить зняти дрібні ворсинки, які піднімаються на МДФ або дереві.

На обраної фарбі повинна бути позначка про те, що склад можна використовувати на дереві. Якщо весь процес відбувається безпосередньо у відремонтованому приміщенні, краще використовувати акрилові фарби, які мають незначний запах.

 

 

Кількість шарів фарби залежить від покриваності матеріалу, найчастіше досить 2-3 шарів, нанесених валиком. Спочатку фарбуються обидві сторони полотна двері з прихованими петлями, потім - торець. Замок і петлі не фарбують, вони повинні залишатися в заводському покритті. Якщо двері, прихована в стіні, буде схильна до частого миття, додатково рекомендується нанести 1-2 шари лаку.

Якщо фінішним покриттям для дверей обрані шпалери, їх наклеюють, не знімаючи полотно з петель, особливо це актуально для шпалер, що вимагають підгонки малюнка.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner