Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

На якому етапі встановлювати двері прихованого монтажу

На якому етапі встановлювати двері прихованого монтажу

Етап вибору конструкції міжкімнатних дверей

Установка дверей прихованого монтажу і чистову підлогу

Монтаж дверей і фінішна обробка стін

Послідовність при монтажі дверей і укладанні плитки

 

Ще одна перевага прихованих дверей, це здатність повторювати колір і фактуру будь-якій поверхні, пофарбованої, обклеєній шпалерами або заштукатурені.

 

Етап вибору конструкції міжкімнатних дверей


Безпосередньому етапу установки дверей прихованого монтажу передує її вибір. Це особливо важливо, якщо ремонт виконується в новобудові з вільним плануванням або ж в квартирі, де здійснюється перенесення внутрішніх несучих стін.

У момент розробки дизайнерського проекту потрібно визначитися з типом двері, її розміром і стороною відкривання, також в разі з прихованим монтажем важливо усвідомити, для якої з суміжних кімнат необхідна максимальна непомітність полотна.

 

 

Від зробленого вибору буде залежати перелік робіт по підготовці дверного отвору. Більшість новобудов здається без внутрішніх стін, тому на етапі зведення всіх запроектованих перегородок розраховується оптимальний розмір отвору для того, щоб приміщення могло повноцінно виконувати свої функції.

Якщо мова про вторинному житло, то отвори коригуються під вибрані дверні полотна. Найчастіше збільшують ширину.

 

Установка дверей прихованого монтажу і чистову підлогу


Розглянемо момент установки прихованих дверей щодо інших етапів ремонту, наприклад, укладання чистового статі. Нормальне відкривання і закривання встановленого полотна гарантується зазором між підлогою і дверима, який в середньому становить 10 мм.

Вкрай важливо правильно розрахувати, на яку висоту підніметься пол після укладання обраного підлогового покриття, оскільки навіть в рамках однієї категорії можуть бути різні варіанти товщини, особливо це стосується ковроліну.

 

 

Якщо матеріал для підлоги вже куплений і можливо зробити точний розрахунок, то двері прихованого монтажу можна встановити по чорновий стяжці, до того як буде укладено підлогове покриття. Якщо матеріал ще не вибрано, то спочатку укладають плитку, ламінат, паркетну дошку і тільки після цього вимірюють точну висоту і монтують дверний блок. Другий варіант дає найбільш естетичний і акуратний результат.

 

Монтаж дверей і фінішна обробка стін


Якщо розглядати два таких процесу, як нанесення фінішної обробки і установка дверей, то послідовність багато в чому залежить від конкретних умов. При масштабної перепланування з перенесенням прорізів, зняттям попереднього покриття «під нуль» спочатку проводиться вирівнювання всіх стін і перевірка схилом, на наступному етапі наклеюються шпалери або здійснюється фарбування, на завершення встановлюється дверний блок. Даний метод підходить в тому випадку, якщо дверей не будуть забарвлені в тон в тон і важливо лише їх непомітне розташування відносно площини стіни.

Якщо дверне полотно має повністю збігатися за кольором зі стінами, спочатку встановлюється коробка, потім виконується вся внутрішня обробка, на завершення навішується полотно.

 

Послідовність при монтажі дверей і укладанні плитки


Плитка - найбільш популярний матеріал для обробки підлоги у ванній, коридорі і кухні. Через невеликій площі двері прихованого монтажу в даних приміщеннях як ніколи доречні. На першому етапі монтується коробка, потім укладається плитка і тільки на завершальному етапі навішується полотно.

Така послідовність має чимало переваг, серед основних варто відзначити:

  • зведений до мінімуму ризик пошкодження підлогового покриття при установці коробки;
  • відсутність подряпин і відколів на плитці;
  • встановлена ​​коробка може бути орієнтиром при підгонці кахлю.

 

 

Вибудовуючи послідовність виконання робіт, пам'ятайте, що найбільш трудомістким і «брудним» є етап установки коробки. Саме в цей момент може пошкоджуватися підлогове покриття. Навішування полотна не створює бруду, тому може виконуватися в самий останній момент.

Бажання установки дверей прихованого монтажу повинно бути реалізовано спочатку, оскільки навіть незначні недоліки не вдасться приховати декоративними планками.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner