Как красить двери скрытого монтажа
Чим краще фарбувати приховані двері
Підготовчий етап фарбування прихованих дверей
Нанесення грунтовки і фарби на приховані двері
Досягається це не тільки відсутністю наличників і прихованих петель, а й точним попаданням в колір. Розберемо чим і як краще фарбувати приховані двері, щоб вони були практичними, простими в догляді, довговічними і красивими.
Чим краще фарбувати приховані двері
Перш ніж братися за безпосередню фарбування, важливо правильно підібрати склад і базу під нього. Приховані двері, залишаючи заводські стіни, можуть поставлятися грунтованнимі і без покриття. У другому випадку додатково буде потрібно нанесення грунтовки, яка підвищує адгезію барвистого шару.
Оптимальними для прихованих дверей є грунтовок на основі акрилу або поліуретану. На відміну від водних складів, вони не призводять до деформації полотна. Особливо часто таке трапляється, якщо сушка проходить у вологому приміщенні, без дотримання рекомендованого температурного режиму.
Чим можна наносити ґрунтовку? Якщо у вас в роботі кілька дверних полотен, можна використовувати краскопульт, для одних дверей досить кисті або валика. Останній дає більш рівне покриття, без фактури. Перед тим як переходити до фарбування, перевірте висох чи грунтове покриття.
В якості основного покриття можна використовувати фарби, які поєднуються з ґрунтовкою.
- Алкідні емалі - найбільш поширені через невисоку вартість і здатності давати рівномірне і довговічне покриття. З недоліків варто відзначити різкий запах, вивітрювання якого може зажадати до двох діб.
- Акрилові фарби мають важливу перевагу - відсутність запаху як такого. Крім того, для них розроблена широка палітра відтінків. Перш ніж зробити вибір на користь акрилових фарб, визначте, яку фактуру повинна мати прихована двері. Дані склади підійдуть для створення матового покриття. Двері, які матимуть серйозну навантаження і піддаватися частого миття, рекомендується додатково покрити декількома шарами лаку.
- З точки зору стійкості лідером серед фарб є нітрофарби, однак робота з ними повинна виконуватися в окремому приміщенні з використанням засобів захисту. Перед тим як фарбувати, зважте всі переваги і недоліки, з огляду на експлуатаційне навантаження прихованої двері і місце проведення робіт.
Зверніть увагу на те, що двері прихованого монтажу не рекомендується фарбувати складами, призначеними для стін.
Підготовчий етап фарбування прихованих дверей
Перш ніж переходити безпосередній фарбування, необхідно провести ретельну підготовку приміщення. Більшість прихованих дверей виготовляється з МДФ, його фарбування повинна проходити при температурі в діапазоні від +18 ° С до +28 ° С. Також уваги вимагає показник вологості, який не повинен опускатися нижче позначки в 50%. Саме дверне полотно можна фарбувати, коли його вологість знаходиться в межах 8-14%.
Перед тим як фарбувати, дайте інструментам і складам відстоятися при кімнатній температурі не менше 12 годин. Єдність температур дає гарантію того, що фарба буде лягати рівно.
Для досягнення максимального глянцевого покриття склад, перш ніж використовувати, необхідно перемішати і профільтрувати. Це видалить з фарби великі частинки.
Нанесення грунтовки і фарби на приховані двері
Грунт наноситься валиком або пензлем, намагайтеся вести інструмент в одному напрямку, не виконуючи хаотичних рухів. Після нанесення першого шару залиште полотно на 20 хвилин, за цей час склад вбереться в поверхню. Після нанесення другого шару грунту полотно прихованої двері залишають не менше ніж на добу до повного висихання. Дрібний ворс, який піднімається на поверхні необхідно видалити за допомогою наждачного паперу.
Якщо прихована двері має декоративні елементи, їх краще фарбувати за допомогою м'якої синтетичної кисті, основне полотно - валиком. Кількість шарів визначається покриваністю складу, але не менше двох. Перед тим як наносити кожний наступний шар, попередній повинен повністю висохнути.
Крім фарбування двері рекомендується покрити шаром лаку, особливо якщо вони будуть схильні до частого миття.
- Виробництво паливних деревяних пелет в УкраїніЯкі переваги маєть виготовленні пелети в Украіні