Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Білі двері в інтер'єрі

Білі двері в інтер'єрі

 

Сучасні білі двері в квартирі фото

Міжкімнатні білі двері з чорним склом

Вхідні білі двері в інтер'єрі

 

 

Білий колір - один з найбільш універсальних, придатних для будь-якого стилю, від класики до мінімалізму, саме тому білі двері так популярні.

 

Сучасні білі двері в квартирі фото

 

Для того щоб двері не вибивалися з інтер'єру і не порушували гармонію сприйняття, важливо правильно вибрати не тільки матеріал, але і стиль, в якому дуже значуща роль відводиться деталям, таким як скляні вставки, молдинги, фурнітура.

 

 

Класичні білі двері, незважаючи на свою назву, підходять далеко не до всіх інтер'єрів. Для дверних полотен характерна чіткість форм, відсутність яскравого декору, однорідний білий колір без трендових переходів. Класика буде актуальна в інтер'єрі в стилі:

  • модерн;
  • бароко;
  • шеббі шик;
  • прованс.

Якщо двері припускають будь-якої декор, він повинен бути стриманим, мати правильні чіткі лінії і форми, розташовуватися симетрично. Перевагу краще віддати натуральному дереву, в економ сегменті - його якісної імітації з використанням шпонированного покриття.

 

 

Современные белые двери в квартире, фото которых мы подобрали, выполнены в неоклассическом стиле, отличаются респектабельностью и монументальностью, всем своим видом они подчеркивают статус владельца. При выборе таких моделей стоит помнить, что стиль требователен к площади помещения и используемым материалам. Да, он может объединить строгую классику с современными деталями в отделке или мебели, но не потерпит использования низкокачественных имитаций.

 

 

Дверні полотна мають симетричний декор, що складається з прямих елементів, допускається включення скляних деталей простої форми. Якщо ви хочете, щоб двері стали лейтмотивом усього інтер'єру, поєднуйте їх з білим плінтусом, контрастним темним підлогою і стінами.

 

 

Хай-тек вважається сучасним стилем, хоча був придуманий більше 70 років тому. Йому властиве використання інноваційних матеріалів, функціональність і лаконічність. Моделі дверей не мають декору, акцент робиться на фактурі, чітких лініях, допускається включення металізованих деталей, скла, глянцевого покриття.

 

 

Максимально динамічними і помітними в інтер'єрі хай-тек будуть двері зі скляними темними вставками і фурнітурою в колір.

Модерн - антипод класики, двері виконуються з акцентом на розкіш, виглядають по-чудернацьки, підійдуть для стилів бароко та ампір. Часто в дизайні використовується метод комбінації з контрастними деталями, наприклад, чорними глянцевими вставками або склом. Білі двері в стилі модерн будуть відмінно виглядати як в спокійному інтер'єрі в пастельних тонах, так і більш яскравому.

 

 

Лофт - стиль, в якому акцент робиться на вільне планування і площа приміщення. Двері можуть бути як максимально лаконічними, так і підкреслено масивними в скандинавському стилі. Вибрані двері повинні мати глибоку фактуру, грубу фурнітуру, доречними будуть розсувні моделі.

 

Міжкімнатні білі двері з чорним склом

 

Поєднання білого дверного полотна зі вставками з темного скла - це гра на контрасті, яка буде доречна в сучасних інтер'єрах, де акцент робиться на фактурі, а не декорі.

 

 

Вставки скла можуть бути горизонтальними або вертикальними, перший варіант буде доречний в приміщеннях з високими стелями, другий - візуально «підніме» кімнату. Навіть при великій площі темного скла такі двері не виглядають громіздкими через легкої прозорості вставки.

Ще одна перевага міжкімнатних білих дверей з чорним склом - універсальність і доречність, незалежно від основного кольору інтер'єру і призначення кімнати. Вони відмінно виглядають в поєднанні з широкими білими плінтусами, темним підлогою відтінку венге.

 

Вхідні білі двері в інтер'єрі

 

Установка вхідних білих дверей, незважаючи на масу упереджень, мають чимало переваг. У більшості випадків вхідні двері це глухе, досить масивне полотно, яке у вузькому коридорі виглядає дуже громіздко. Білий колір повністю вирішує цю проблему, особливо якщо внутрішня сторона має глянсову поверхню, добре розсіюють світло.

 

 

Глянцевые входные белые двери в интерьере хорошо сочетаются с напольной плиткой с эффектом мрамора и черно-белыми раскладками, а вот матовые полотна гармоничнее смотрятся с ламинатом и ковровыми покрытиями. Двери с ярко выраженной фактурой дерева будут уместны в классическом стиле, шебби-шик, глянцевые гладкие — в стиле хай-тек и модерн.

 

Думка про те, що білі двері непрактичні - помилково, вони дуже прості у догляді, на них в значно меншій мірі видно плями.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner