Кошик
63 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Правильне поєднання кольору підлоги і дверей

Правильне поєднання кольору підлоги і дверей

Поєднання кольору стін і дверей: поради дизайнерів

Світла підлога, темні двері

Як оформити світлі двері в інтер'єрі квартири

 

Ремонтні роботи завжди вносять сум'яття в розмірений спосіб життя. Тому готуватися до них потрібно заздалегідь. І мова не йде тільки про вибір шпалер або плануванні бюджету. Кожна людина, який закінчив ремонт, мріє про те, щоб наступна епопея настала дуже, дуже нескоро. Тому так важливо зробити все правильно, якісно. На інтер'єр буде впливати багато факторів, однак кольорова палітра приміщення грає ключову роль.

Іноді і меблі подобається, і шпалери на смак, і двері нові. Але обстановка незатишна. Подібна проблема виникає при відсутності гармонії. А перший крок до її досягнення - це правильне поєднання кольору підлоги, дверей, плінтусів і віконних рам. При цьому не варто забувати, що корпусні і м'які меблі теж повинні підходити до обстановки.

У даній статті ми розповімо, як правильно поєднувати світлі і темні тони в інтер'єрі квартири.

 

Поєднання кольору стін і дверей: поради дизайнерів

 

Відповідно до думки професійних дизайнерів, існує всього два способи вибору колірної гами стін, дверей та підлоги. Мова йде про:

  • наближенні, коли всі елементи пофарбовані в схожі відтінки;
  • контрастності, в цьому випадку спостерігається поєднання протилежних кольорів.

До речі, ви можете поєднувати світлі і темні тони, якщо вам подобаються контрастні інтер'єри. Однак ніколи не використовуйте в одному приміщенні теплі і холодні відтінки.

 

 

В цілому, сьогодні можна зустріти такі поєднання:

  • темні двері і світла підлога;
  • двері, набагато світліше статі;
  • підлого і двері одного кольору, світлого або темного;
  • яскраві двері (жовтий, синій, червоний) і підлогу класичного кольору (беж, коричневий).

 

 

Стіни можуть бути світліше або темніше дверей, як правило, яскраві насичені тони фарби і шпалер вибираються, якщо дверне полотно має бежевий, білий колір.

Також можна експериментувати з кольором плінтусів. Вони можуть підходити за кольором до дверного полотна, підлогового покриття, слугувати об'єднуючим їх елементом або використовуватися для створення яскравого акценту.

 

Світла підлога, темні двері

 

Вибір на користь світлого статі і темних дверей роблять власники просторих, але не величезних приміщень. Часто обов'язковою умовою є ненав'язливий колір стін. Бажано, щоб він теж був світлим.

Така колірна гамма дозволяє візуально розширити простір, розставити чіткі акценти. До того ж, темні двері мало брудняться і добре поєднуються з іншими відтінками. Тому їх легко зробити частиною інтер'єру будь-якої кімнати, від спальні до ванни.

Якщо ви вибираєте не контрастність, а наближення, варто віддавати перевагу світлим тонам. При цьому двері можуть бути трохи темніше або світліше статі.

 

 

Темні підлогу, двері і плінтус допускаються тільки в дуже великих і світлих приміщеннях. В інтер'єрі звичайної квартири така колірна гамма буквально «з'їсть» простір.

 

Як оформити світлі двері в інтер'єрі квартири

 

Якщо ви визначилися з кольором, варто подбати і про декор. Для додання дверного полотна естетичної привабливості можна використовувати найрізноманітніші елементи. Це можуть бути:

  • скляні вставки, прозорі або вітражні;
  • шкіряна і текстильна обробка;
  • фігурні молдинги;
  • патинування або фарбування окремих елементів.

Також варто звернути увагу на фурнітуру. Ручки, виконані в модерністському стилі, чи підійдуть до класичних дверей.

Що цікаво, велика кількість декору більше характерно для конструкцій світлих відтінків.

 

 

Темні дверні полотна рідко прикрашаються чим-небудь крім скління або молдингів. А ось світлі двері можна фарбувати, декорувати в техніці декупаж. Ніяких обмежень. До того ж, саме такі двері є дуже поширеними. У минулому колір дверей прив'язувався до віконних рам, підвіконь. А ось плінтус і підлогу офарблювалися в один відтінок. Багато і зараз користуються цим методом. До речі, в цьому випадку немає необхідності підбирати відтінок стін. Він може бути практично будь-яким.

Правда, подібний метод умовно поділяє інтер'єр, позбавляє його цілісності. Як правило, меблі і домашній текстиль поєднуються тільки між собою. При цьому вся інша кімната (стіни, підлога, стеля і вікна) є тільки фоном для обстановки і ніяк не перегукується з нею.

Наостанок варто сказати, що тренди в дизайні інтер'єрів не менше мінливі, ніж на модних подіумах. Вчора популярністю користувалися білі двері та віконні рами, сьогодні нікого не здивувати тими ж елементами в кольорі «Венге». Тому розробляючи дизайн свого будинку, задумайтеся не про те, що радять модні дизайнери, а про свої особисті уподобання. Зрештою - це вам тут жити. Головне слідувати декільком правилам, про які ми писали вище. Чи не поєднуйте теплі і холодні кольори в рамках одного приміщення, і пам'ятайте, що темні тони крадуть простір, а світлі - розширюють.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner