Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Як відбувається заміна вхідних дверей: порядок дій

Як відбувається заміна вхідних дверей: порядок дій

🔑Підготовка старого короба і доведення дверного отвору після демонтаж

🔑Чи потрібно знімати замки і ручки з металевих вхідних дверей

🔑Для чого може знадобитися піна, рівень і малярський скотч

🔑Поетапний монтаж лутки і металевого полотна на петлі

 

Вирішили замінити дерев'яні вхідні двері на нову металеву модель? Пропонуємо Вам ознайомитися з основними етапами демонтажу і подальшої установки. Навіть якщо ви не плануєте здійснити цю роботу самостійно, потрібно знати, до чого готуватися. А монтаж коробки і полотна в дверний проріз зажадає часу і сил. Умільцям доведеться запастися болгаркою, рівнем, піною, малярським скотчем і іншими інструментами, як ручними, так і електричними. А людям, що довірилися професіоналам, знадобляться аксесуари для прибирання. У будь-якому випадку пилу і бруду буде чимало.

 

Підготовка старого короба і доведення дверного отвору після демонтаж

У досвідчених майстрів підготовка старого короба до демонтажу і доведення дверного отвору займає зовсім небагато часу. Однак непрофесіоналам необхідно знати, як порядок дій, так і ряд нюансів. Наприклад, перед видаленням старої вхідних дверей, полотно необхідно зняти з петель. Замки, ручки та іншу фурнітуру можна не видаляти. Особливо, якщо ви плануєте використовувати двері в подальшому, наприклад на дачі. Далі вам доведеться розділити коробку на окремі шматки, які в подальшому виламуються з дверного отвору за допомогою ломика або фомки.

 

Не забудьте про металевому кріпленні. Як правило, він залишається глибоко в стінах, тому його зрізають болгаркою або, якщо вийде, викорчовують. До речі, в останньому випадку утворюються додаткові порожнечі.

Будь-які тріщини і виїмки бажано обробити будівельним матеріалом. Зазвичай для їх заповнення використовується цемент або цементна суміш з битою цеглою. Ідеально, якщо перед монтажем нових вхідних дверей, отвір буде рівний і гладкий.

 

Чи потрібно знімати замки і ручки з металевих вхідних дверей

 

Якщо дверне полотно поставляється з уже встановленою фурнітурою, більшість професійних установників не знімають її перед монтажем. Однак строгих інструкцій на цю тему немає. Все залежить від виробника. Хтось пропонує вхідні двері в повному зборі (замки, ручки, вічко, причому саме полотно вже зафіксовано на петлях в коробці).

 

 

Інші пропонують практично повністю розібраний комплект. Доведеться не тільки фурнітуру встановлювати, але і мінеральну плиту.

Тому, якщо металеві двері вже зібрана, можна не чіпати ручки і замок, хіба що захистити їх малярським скотчем. Однак у випадках, коли фурнітура встановлюється за місцем, її монтаж здійснюється вже після кріплення коробки в дверному отворі і навішування полотна на петлі.

Зате є одне важливе правило: коробка встановлюється окремо. Двері навішується, коли установка лутки повністю завершена.

 

Для чого може знадобитися піна, рівень і малярський скотч

 

Крім ломика, болгарки і іншого спеціального електричного інструменту, вам буде потрібно будівельний рівень, малярський скотч і пістолет для монтажної піни. Ці речі здаються незначними, на тлі електрообладнання, однак це зовсім не так. Без рівня не вийти рівно виставити двері і коробку, а це загрожує збоями в роботі замку, надмірним навантаженням на петлі. Конструкцію може перекосити так, що вхідні двері взагалі перестануть закриватися.

 

 

Використовуйте ручку, олівець або маркер, щоб відзначити місця, де буде розташований кріплення.

Малярський скотч потрібно для захисту внутрішньої поверхні металевої коробки, а також ряду деталей дверного полотна. В процесі монтажу великий ризик забруднити двері піною або цементом. Видалити подібні забруднення може бути непросто або взагалі неможливо. Шкода зіпсувати нові вхідні двері прямо в момент установки.

Монтажна піна є найбільш зручним матеріалом для заповнення пустот між дверним прорізом і Лутков. Звичайно, ви можете використовувати цементний розчин, проте він довше схоплюється і зажадає багато зусиль для підготовки. Наприклад, потрібна ємність і будівельний міксер для замішування.

 

Поетапний монтаж лутки і металевого полотна на петлі

 

Після демонтажу старої конструкції і підготовки дверного отвору необхідно:

  • встановити металеву коробку на підставку (цегла, пластик, метал);
  • фіксувати лутка через вушка або безпосередньо, максимально притискаючи кріплення до стіни дверного отвору;
  • кріплення потрібно починати встановлювати зверху.
  • Рухатися слід з боку з петлями.

Після того, як кріплення встановлено, необхідно задути порожнечі між коробкою і отвором монтажною піною. Далі навішуємо дверне полотно на петлі. Встановлюємо замок і ручки, якщо вони були не в зборі.

На кожному етапі робіт необхідно перевіряти правильність монтажу за допомогою будівельного рівня.


Наостанок варто сказати, що непрофесійний монтаж і демонтаж вхідних дверей, як металевою, так і дерев'яною, потребує чимало фізичних зусиль і наявності спеціального устаткування. Тому багато хто вибирає замовлення з установкою, тим більше що гарантійні зобов'язання більшості виробників поширюються тільки на продукцію, яку монтували їх власні установники, кваліфікація яких не підлягає сумнівам.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner