Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Що робити якщо дверний отвір більше вхідних дверей

Що робити якщо дверний отвір більше вхідних дверей

Як зменшити широкий або високий для коробки дверний проріз

Збільшуємо низький або вузький нестандартний дверний проріз

Замовити коробку під розмір нестандартного отвору

Нестандартний дверний проріз: замовлення під розмір або підгонка

 

 

Середній ціновий сегмент включає в себе багато класичних однопольних моделей. Труднощі можуть виникнути, якщо дверний проріз нестандартного розміру. У квартирах, розташованих в старовинних будівлях (яскравим прикладом є так звані «Екатерінінка» і «сталінки»), отвір може бути занадто широким і високим, а також низьким і вузьким. Маленький розмір зазвичай характерний для підсобних приміщень. Наприклад, комору в «сталінці» може мати вузьку і низькі двері. Для сучасних квартир це незвично, адже дизайнери прагнуть до того, щоб всі дверні полотна мали однаковий розмір і стиль. Необхідність зменшити отвір в стіні виникає, як правило, саме у випадку з вхідною групою. У колишні часи над дверима входу часто розташовувалося невелике віконце. До того ж, нерідкі випадки, коли вхідні двері були спочатку двостулкових.

У випадку з отвором нестандартних габаритів є тільки два варіанти вирішення проблеми. Ви можете замовити коробку і полотно під розмір вашого прорізу, або підігнати його під стандартну продукцію.

 

Як зменшити широкий або високий для коробки дверний проріз

 

Зменшити отвір в стіні під сучасні розміри коробки не вийти без серйозних ремонтних робіт. Після видалення старої широкої моделі, одна сторона закладається цеглою. Це «зрушує» вхідні двері вліво або вправо. Перед такими роботами необхідно прорахувати, чи вистачить місця для відкриття дверного полотна, адже 99% такої продукції є орними. Якщо з цим виникають проблеми, доведеться закладати і зліва, і справа. Такий процес буде більш важким, але зате ви отримаєте можливість встановити новеньку двері красиво.

Якщо нестандартним ваш проріз робить висота, процедура буде практично такою ж. Але занадто високу нішу краще заповнювати пінобетоном, так як він більш легкий. І навіть в цьому випадку не виключено, що буде потрібна додаткова металева перемичка (крім дверної коробки).

Бруду та будівельного сміття буде чимало, з цим доведеться змиритися.

 

Збільшуємо низький або вузький нестандартний дверний проріз

 

Обмовимося відразу, що стіни в старих будівлях можуть бути виготовлені з різних матеріалів, тому ламати їх не маючи спеціальних навичок - справа ризикована. Краще замовити ці роботи у професіоналів. Що стосується сучасних багатоповерхових будівель, в яких ви хочете збільшити або зменшити отвір в стіні, перед початком процедури бажано попередити сусідів. Адже ці роботи проводять багато шуму.


Замовити коробку під розмір нестандартного отвору


Як ми вже говорили, можна збільшити або зменшити отвір в стіні, що має нестандартні розміри. В цьому випадку ви підганяєте нішу під габарити дверної коробки. Однак можна вчинити і навпаки. Сьогодні багато виробників вхідних (і не тільки) дверей працюють безпосередньо з клієнтами.

Це дозволяє замовити коробку і полотно під розмір вашого прорізу. Як правило, даний спосіб обходиться дорожче, адже виготовлення практично штучне. Зате і переваг набагато більше:

  • не доведеться ламати або закладати стіну;
  • мінімум сміття і ніякого складного ремонту;
  • зберігаються оригінальні габарити ніші;
  • відкривається простір для самовираження.

Більш дорогі високі і широкі вхідні двері для нестандартних прорізів часто мають багатий і стильний декор, можуть бути двопільними і заскленими.


Нестандартний дверний проріз: замовлення під розмір або підгонка


Отже, що ж робити з вхідним отвором, який має нестандартні розміри? Все залежить тільки від розмірів запланованого бюджету і ваших особистих переваг. Двопільна дерев'яні двері з фрамугою в «сталінці» може бути замінена металевої моделлю з тими ж естетичними якостями і підвищеною стійкістю до злому. Потрібно тільки викликати замірника і замовити вхідну групу з коробкою безпосередньо від виробника. Або ви можете просто закласти фрамугу і зменшити ширину отвору в стіні.

Те ж саме можна зробити і з низькими, вузькими дверима. Правда, якщо отвір занадто маленький, більшість людей вважають за краще розширення, а не підгонку коробки під існуючий розмір ніші.


У будь-якому випадку вхідні двері нестандартного розміру - це не проблема, а можливість. І тільки вам вирішувати, чи хочете ви підкреслити унікальність свого житла або надати йому в максимально сучасний вигляд.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner