Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Чи захищає розсувні балконні двері від холоду

Чи захищає розсувні балконні двері від холоду

Розмір скління і кількість камер всередині нього

Матеріал і товщина профілю, складність заповнення утеплювачами

Якість утеплювача в розсувний балконних дверей

  

Як правило, основною причиною, по якій клієнти не ризикують встановлювати розсувні двері на балкон, є побоювання, що дана конструкція слабо захищає від холоду. Якщо вам давно подобалися засклені полотна, що ковзають по направляючим профілем, поспішаємо порадувати. Розсувні балконні двері нічим не поступаються своїм орним побратимам. Їх теплоізоляційні властивості залежать від розмірів скління і кількості камер всередині нього, товщини і матеріалу виготовлення профілю, а також якості утеплювача і складності заповнення пустот ізоляцією.

Одним словом, чим краще і дорожче виріб, тим ефективніше воно захищає від холоду. А конструкція може бути і розсувний, і орної, без різниці.

 

Розмір скління і кількість камер всередині нього

 

Останнім часом користуються попитом металопластикові вікна на декілька камер. Повітряна подушка між шарами скління служить досить ефективною теплоізоляцією. Той же принцип застосуємо і до розсувним балконних дверей. Таким чином, розмір скління безпосередньо впливає на кількість камер всередині, адже глухе полотно наповнюється утеплювачем, а прозора частина захищена тільки повітряними прошарками.

На даний момент можна знайти двері, в яких кількість камер всередині скління досягає 5 штук.

До речі, хоча велика площа скління зажадає додаткових витрат (або на придбання багатокамерною моделі, або на оплату опалення), саме панорамні конструкції виглядають найкраще. вони:

  • візуально збільшують приміщення;
  • дозволяють насолодитися навколишніми видами;
  • пропускають більше сонячного світла.

Тому, якщо ви вирішили встановити розсувну балконні двері, рекомендуємо вибирати конструкції з великим розміром скління. Правда, доведеться врахувати, що весь балкон буде як на долоні. Його інтер'єр повинен відповідати обстановці всередині кімнати.

  

Матеріал і товщина профілю, складність заповнення утеплювачами

 

Сьогодні профіль балконних дверей (в тому числі і розсувний конструкції) може бути металевим (зазвичай алюмінієвим), пластиковим або дерев'яним. Кожен варіант має свої переваги і недоліки. Товщина профілю впливає на здатність захищати від холоду тільки в тому випадку, якщо матеріалом виготовлення є натуральна деревина. Для алюмінію і пластика це не так важливо, адже всередині порожнистої конструкції знаходиться утеплювач високої якості.

Слід зазначити, що найбільш доступними є пластикові конструкції. Вони легкі, досить міцні (за умови коректної експлуатації), мають мінімальну теплопровідність.

Алюмінієвий профіль обійдеться дорожче і буде міцніше. Правда, тут вирішальну роль грає складність заповнення утеплювачем, а також його ефективність. Сам по собі будь-який метал промерзає на раз.

 

Якість утеплювача в розсувний балконних дверей

 

Оскільки збірка розсувних і орних балконних дверей відбувається на заводі, матеріал теплоізоляції вибирає виробник. Уточнити рівень складності заповнення утеплювачем краще безпосередньо у виробника. Як правило, чим дорожче виріб, тим вище його якість. У тому числі і здатність захищати приміщення від холоду.

При виборі розсувний балконних дверей з великим розміром скління, уточніть кількість камер, ширину і матеріал профілю. Якщо придбати якісну модель, ви отримаєте:

  • економію простору;
  • багато природного освітлення;
  • можливість об'єднувати декілька приміщень в одне.

Тепер ви знаєте, що розсувні балконні двері можуть відмінно захищати від холоду. Головне правильно підібрати конструкцію. Це можна зробити через інтернет або в офлайн магазинах. Краще, якщо за консультацією ви звернетеся безпосередньо до виробника, або його офіційного представника.

А установка подібної двері здатна моментально перетворити знайомі кімнати.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner