Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Які міжкімнатні двері вибрати: глянсові або матові

Які міжкімнатні двері вибрати: глянсові або матові

 

✔️ Білі і чорні глянсові двері в інтер'єрі

✔️ Коли доречна установка чорною глянсовою двері?

✔️ Двері з матовим склом

✔️ Рекомендації, які двері вибрати: глянсові або матові

 

Використання декоративних плівок і фарб з різними ефектами дозволяє вибирати колір і фактуру полотна. Матові, глянцеві, сатинові двері, виконані в одному кольорі, створюють абсолютно різний ефект.

 

Білі і чорні глянсові двері в інтер'єрі

 

Глянцевими можуть бути як пофарбовані, так і попередньо шпоновані двері. Білий глянець можна назвати класикою і найбільш універсальним рішенням, актуальним для більшості стилів інтер'єру.

Лаконічний і простий білий примітний своєю ненав'язливістю і здатність поступатися місцем акценту предметів меблів і декору. Білий глянець — це вишуканість, яка добре виглядає як в монохромних інтер'єрах, так і в контрастних.

 

 

Ще одна перевага глянцю — гарна сполучуваність з різними фактурами оздоблювальних матеріалів для стін, це можуть бути шпалери, штукатурка або фарба. За рахунок здатності створювати відблиски і відбивати світло білі глянцеві двері будуть актуальні в невеликих приміщеннях. Такі двері доречні у французькому, скандинавському стилі, а також в стилі прованс.

 

 

Поєднання глибокого чорного кольору з глянцевим покриттям — вибір прихильників мінімалізму і вишуканості. Такі ефектні рішення завжди помітні в інтер'єрі, тому вимагають сміливості і добре продуманого дизайну, в якому кожен елемент доповнює один одного. В іншому випадку, чорна глянсова двері буде виглядати відокремленим плямою. Важливий і той факт, що чорний глянець більш вимоглива до догляду і будь-які, навіть незначні, плями на ньому завжди помітні.

 

Коли доречна установка чорною глянсовою двері?

 

Якщо ваш інтер'єр виконаний в сучасному стилі, наприклад, хай-тек або мінімалізм. Крім того, відмінним доповненням таке оформлення дверного отвору буде для інтер'єру в стилі арт-деко і бароко.

При достатній площі приміщення, високих стелях і гарному природному освітленні, темний глянець двері можна поєднувати з таким же підлоговим покриттям. В даному випадку інша меблі і стеля повинні бути світлими.

Пам'ятайте про те, що чорний — ахромат, добре поєднується зі всіма кольорами, які можуть використовуватися в якості яскравого акценту.

 

Двері з матовим склом

 

Глянцеві двері можуть бути глухими або зі вставками скла, останнє буває:

  • класичним прозорим;
  • затемненим;
  • матованим;
  • з нанесенням малюнка.

Тонкі вставки скла у поєднанні з глянцевою основою дозволяють зіграти на різниці фактур. При цьому поверхня всі також добре буде відбивати світло, але полотно не буде виглядати «нудним».

 

 

Вставки можуть бути і більшого розміру, розташовуватися під кутом і перетинатися. Такі комбінації будуть доречні в мінімалізм, хай-тек, контемпорарі, техно і поп-арт. Це всі стилі, в яких доречна чіткість ліній і різноманітність фактур. Окремо варто розглянути стиль кітч, який називають стилем без правил, в ньому також будуть доречні глянсові моделі дверей з різними матовими вставками.

 

Рекомендації, які двері вибрати: глянсові або матові

 

Выбирая эффект на дверном полотне, помните, что полностью матовые глухие двери всегда выглядят визуально тяжелее, за исключением белого цвета в светлом интерьере. Такое решение воспринимается нашим сознанием более привычным.

Матовые двери хороши при скрытом монтаже полотна, когда главная цель — «растворить» вход на фоне стены. В этом случае окрашивание проводится одной краской, конструкция не имеет наличников и комплектуется скрытой фурнитурой. Если же для этой цели использовать глянцевую дверь, вы получите противоположный эффект.

 

 

Тщательность ухода за матовой дверью во многом зависит от ее цвета, например, белые — абсолютно беспроблемные, чего нельзя сказать о темных. Матовые поверхности не отражают свет, а значит могут не выигрышно смотреться в темных маленьких комнатах и коридорах.

Подходите к выбору дверей с четким пониманием всей концепции интерьера, это позволит вам не совершить фатальных ошибок. 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner