Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Як вибрати другі вхідні двері в квартиру

Як вибрати другі вхідні двері в квартиру

 

✔️ Навіщо потрібна друга вхідні двері

✔️ Вибираємо другі вхідні двері в квартиру

✔️ Поради по установці другий вхідних дверей

 

Як би там не було, але дана конструкція повинна відповідати ряду вимог, щоб повноцінно виконувати покладені на неї функції.

 

Навіщо потрібна друга вхідні двері

 

Наявність другої вхідних дверей дозволяє поліпшити звукоізоляцію, позбавляє від шуму ліфта і гучних під'їзних розмов. Повітряний буфер, який утворюється між зовнішнім і внутрішнім полотном, володіє хорошим шумопоглинання. Для того щоб одиночна металеві вхідні двері змогла забезпечити такий же ефект буде потрібно проведення серйозних робіт з усунення зазорів, які неминуче з'являються між коробкою і полотном.

 

 

Ще одна перевага повітряного прошарку — блокування запахів і поліпшення теплоізоляції. І, звичайно ж, естетична сторона. Часто зовнішні двері не відрізняються вишуканим дизайном, в цьому випадку друга двері, виконана з дерева, МДФ або пластика, гармонійно впишеться в інтер'єр і не буде вибиватися з дизайну передпокою.

 

Вибираємо другі вхідні двері в квартиру

 

Метод встановлення другої дверей залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена і часі монтажу обох полотен. Моноблочна система актуальна, якщо обидві двері виготовлені з одного матеріалу і монтаж проводиться одночасно. Конструкція передбачає установку в одну широку коробку. Перевага даного методу — значно спрощений етап облицювання та утеплення отвору.

 

 

Роздільна установка рекомендовано у випадках, якщо полотна виготовлені з різних матеріалів або одне монтується з великим тимчасовим розбігом від іншого.

Найбільш поширені та популярні матеріали для другої вхідних дверей:

  • шпон;
  • метал;
  • МДФ;
  • масив;
  • пластик.

Установка металевих дверей в якості других не завжди обґрунтовано, вся справа в тому, що полотна виготовляються стандартизованого розміру, який трохи більше полотна міжкімнатних дверей, з-за цього виникає необхідність замовлення металевого полотна за індивідуальними вимірами, а це істотно підвищує його вартість. До переваг металу можна віднести довговічність, надійність, хорошу звукоізоляцію.

Шпоновані двері мають зовнішні покриття з натурального матеріалу, що надає йому привабливий зовнішній вигляд і буде тільки перевагою естетичної складової. Такі двері погано переносять сильні температурні перепади і підвищену вологість, але в умовах, в яких вони будуть експлуатуватися в ролі другий вхідний конструкції, такі чинники просто не виникають. Це означає, що їх цілком можна розглядати для установки.

 

 

Масив натурального дерева досить привабливий і виглядає статусно, однак такі полотна мають високу вартість і вимагають уважності при виборі, оскільки двері, виготовлена з погано просушеної деревини, має дуже маленький експлуатаційний термін і з часом деформується.

Пластик можна розглядати для установки в офісі і громадському будинку. Для монтажу в квартирі він не самий затишний варіант, хоча показники звуко - і теплоізоляції не поступається іншим матеріалам.

 

Поради по установці другий вхідних дверей

 

При монтажі дверей слідкуйте за тим, щоб полотна були різноспрямованими. Відкривання зовнішніх дверей повинно відбуватися назовні, внутрішньої — у бік приміщення. Встановлені полотна не повинні зачіпати один одного при відкриванні та закриванні, оптимальна відстань (повітряна «подушка») — 20 див.

 

 

Якщо будинок або квартира знаходяться в холодній кліматичній зоні, додатково утепліть обидва щільна і закрийте щілини. Особливу увагу зверніть на систему замків. Незважаючи на те, що внутрішня двері виконує більше естетичні функції, замок в ній повинен бути надійним та якісним, з системою замикання, яка відрізняється від встановленої на зовнішній вхідних дверей. Це значно ускладнить завдання при зломі.

З таким підходом до вибору другий вхідних дверей ви отримаєте справді надійну конструкцію, яка буде здатна виконати всі покладені на неї функції, порадує довговічністю і презентабельним виглядом. Пам'ятайте, що двері встановлюється на довгий термін і є системою безпеки і комфорту, на якій не можна економити.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner