Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Що таке подвійні двері

Що таке подвійні двері

Даний вид дверей виготовляється з різноманітних матеріалів, що дозволяє монтувати в приміщення роздрібного функціонального призначення, це можуть бути вхідні групи, балконні двері, міжкімнатні в вітальню, спальню, дитячу.

 

Завжди потрібні міжкімнатні подвійні двері?

 

Справедливо буде сказати, що великі, нестандартні прорізи не завжди доречні в квартирах скромної площі і типового планування. Велика двостулкові двері вимагає вільного простору, тому найбільш гармонійно виглядає в якості вхідної балконних, для спальні або вітальні кімнати приватного будинку.

 

 

Нерідко зустрічаються планування квартир з прорізами в 90 см, установка одинарної двері може стати неможливою із-за того, що відкритому полотну не вистачить місця або ж воно буде громіздким перешкодою, створює дискомфорт при спробі проходу в спальню або зал.

 

Особливості двостулкових дверей для квартир та приватних будинків

 

Міжкімнатні подвійні двері можуть мати однакові по ширині стулки, такий варіант називають симетричним, якщо стулки різні — асиметричним. При виборі двостулкової дверей в квартиру або приватний будинок ви можете зіткнутися з понятими «подвійна» і «полуторне» двері, ці терміни також позначають однаковість стулок.

 

 

Мінімальна ширина двостулкової двері повинна бути 80 см, стулку 40 см можна назвати прийнятною для проходження в кімнату або на балкон. При виборі враховуйте той факт, що отвір повинен бути на 10 см більше полотна, тобто 90 див. Максимально допустимий варіант — 180 см полотно міжкімнатної подвійний двері і 190 см отвір.

Якщо вхідні або міжкімнатні двері в кімнату виходять за межі допустимих розмірів, рекомендується установка бічних фрамуг, які відокремлюються від функціональної двостулкової двері стійками і не відкриваються.

 

Види і класи двостулкових дверей

 

Залежно від типу відкривання міжкімнатні подвійні двері в квартирі і приватному будинку можуть бути:

  • розпашними односторонніми;
  • розпашними маятниковими;
  • розсувними «гармошкою»;
  • розсувними «книжкою»;
  • відкотами.

Розпашні міжкімнатні подвійні двері — найбільш поширений вид, який може встановлюватися в залах, спальних кімнатах, а також в якості вхідних на балкон. Дана категорія не вимагає установки спеціальної складної фурнітури, тому виграє в категорії доступної ціни. Єдина умова — наявність вільного простору для зручного відкривання.

 

 

Розсувні моделі менш вимогливі в питанні вільної площі і можуть встановлюватися навіть у невеликих кімнатах квартир і приватних будинків. Рух виконується тільки в одну сторону, це важливо враховувати при встановленні фурнітури. Єдиний недолік таких дверей — низький рівень звукоізоляції, тому установка в спальню або дитячу викликає питання.

 

 

Якщо отвір в кімнату дуже широкий, розгляньте варіант установки розпашній складаний моделі, яка є гібридом класичної орної і «книжки». Такі двері буде доречна в якості вхідних на балкон, а також для розмежування простору в кухні-вітальні.

Найбільш поширені матеріали, використовувані для виготовлення дверей: натуральне дерево, МДФ, пластик. Покриття може виконуватися з ПВХ або шпону. Вибір того або іншого варіанту залежить від особистих уподобань, функціонального навантаження (вхідні балконні, міжкімнатні в вітальню, спальню) і бюджету.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner