Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Які міжкімнатні двері краще вибрати: темні чи світлі?

Які міжкімнатні двері краще вибрати: темні чи світлі?

Варто відразу зауважити, що будь-який з варіантів має право на існування, в рівній мірі буде гармонійним як поєднання світлих підлог з темними двеямии, так і темного підлоги зі світлими дверима. Головне — усвідомити, якого ефекту ви хочете досягти.

 

Темні двері в інтер'єрі

 

Темні двері в світлому інтер'єрі — це гра на контрасті, таке поєднання вважається класичним дизайнерським прийомом, додає простору виразності і графичности. Світлі підлоги і темні двері дають можливість вигідно підкреслювати функціональні зони і розставляти акценти. Як говорила Коко Шанель «В чорному кольорі є все. І в білому теж. Їх абсолютна краса. Це ідеальна гармонія». Цей вислів актуальний не тільки для гардероба, але і для інтер'єру.

 

 

Поєднання світлих підлоги і темних дверей робить акценти на геометрії і фактурі. Є ідеальним рішенням для шанувальників мінімалізму, людей, які відносять себе до перфекціоністів і аккуратистам. Темні двері в світлому інтер'єрі допомагають створити баланс з іншими темними деталями інтер'єру та меблями.

Світлі підлоги і темні двері завжди виглядають статусно, навіть у тих випадках, коли доводиться мати справу з не самими благородними матеріалами.

 

 

Багато хто вважає, що темні двері в світлому інтер'єрі — це табу для невеликих площ, це в корені невірно. При виборі темного дверного полотна зупиніться на глянсовому покриття, яке буде відбивати світло. При виборі темних дверей у світлому інтер'єрі великої площі діє протилежне правило.

Справедливо буде зазначити, що темні двері в світлому інтер'єрі знаходять «спільну мову» з будь-яким додатковим відтінком. Якщо ви робите акцент на затишок і класичний інтер'єр, вибирайте теплі тони, наприклад, венге. Для драматичних, строгих і брутальних стилів краще брати класичні чорні двері.

 

Світлі двері в інтер'єрі

 

Під поняття «світлий» потрапляє досить багато відтінків, від класичного білого до м'яких кремових тонів. Поєднання темного підлоги і світлих дверей — універсальне рішення, яке знаходить застосування в багатьох стилях, наприклад, скандинавському, який на даний момент знаходиться на піку популярності. Він тяжіє до простоти і легкості, тому при виборі відтінків темного підлоги і світлих дверей перевагу варто віддати натуральним кольорам і зробити акцент на фактурі.

 

 

Ще один стиль, який відмінно поєднує темний підлогу і світлі двері — класика. Для того щоб інтер'єр не втратив свою статусність, ретельно підбирайте колір оформлення стелі і плінтусів. Безпрограшний варіант — плінтус і підлогу темні, світлі двері та стелю.

Дует темного підлоги і світлих дверей буде оцінений і любителями мінімалізму, який своєю концепцією спрямований на чистоту кольорів і чіткість ліній.

 

Дизайн квартири: світлі підлоги, темні двері

 

Темні двері в світлому інтер'єрі можуть виконувати абсолютно протилежні дизайнерські завдання. У чому гармонійність інтер'єру залежить від кольору плінтуса і меблів. Світлий плінтус, потрапляє в тон підлоги, візуально згладжує нерівності і робить приміщення більш легким. Світлі підлоги, темні двері і такий же плінтус візуально дроблять приміщення і роблять акцент на двері.

 

 

Якою повинна бути меблі при світлих підлогах і темних дверях? Варіантів кілька:

  • темные двери в светлом интерьере хорошо сочетаются с теплыми оттенками мебели, особенно если речь идет о классическом интерьере, это может быть золотой орех или ольха;
  • светлые полы и темные двери в минималистичном стиле лучше сочетать с белой глянцевой мебелью, при этом она должна иметь прямые четкие линии и формы;
  • для скандинавского стиля светлые полы и темные двери лучше дополнить светлой мебелью.

Как видно из вариантов сочетания, светлые полы и темные двери достаточно универсальны независимо от площади помещения и выбранного стиля.

 

Какие двери лучше смотрятся: темные или светлые

 

Однозначного ответа на данный вопрос нет, поскольку каждое из помещений имеет не только функциональное назначение, но и стилистическую нагрузку, наполненность.

Темные двери в светлом интерьере будут гармоничны, если темный будет повторяться в цвете мебели, оконных рам, вставках на стенах, декоративных элементах, например, подсвечниках и рамах картин.

Светлые двери с темным полом — более распространенное решение, поэтому воспринимается более привычно. Даже в очень скромных помещениях будет уместным и гармоничным.  

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner