Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Тамбурные двери - что это и как выбрать

Тамбурные двери - что это и как выбрать

Для того щоб додати камерності і посилити безпеку житла, існує чудове рішення - установка тамбурних дверей. Для таких цілей підійдуть металеві, сталеві і навіть дерев'яні конструкції.


У багатьох виникає питання про те, чи можна встановлювати в під'їзд додаткові двері і наскільки це законно. За всіма стандартами і нормами такі дії дозволені, тому можна не турбуватися про подібні нюанси.

 

 

У тамбурних дверей широкий функціонал - вона підвищує безпеку житла і дарує додатковий простір власникам приквартирних території. Дуже часто цю зону перетворюють на загальну комору для зберігання деяких речей, колясок, велосипедів.


Навіщо в під'їзді потрібна тамбурні двері

 

Тамбур - це простір біля квартири. У більшості під'їздів висоток вхід в квартири починається не з самою сходової клітки, а з загального коридору. Як правило, ця територія охоплює 2-3 квартири.


Фактично, тамбурні зона відокремлює квартири від сходового прольоту. Це територія, якою користуються тільки власники знаходиться в ній житла.

 

 

Двері в тамбурі перетворює територію в камерний простір, яке більше нагадує додаткову кімнату. Дуже часто власники квартир встановлюють там стелажі, полички, і навіть іноді організовують загальну зону для відпочинку. Установка надійної дверної конструкції з замками дарує власникам масу корисних переваг.


Переваги установки двері в загальному коридорі


Установка двері в загальному коридорі приносить відразу кілька вигідних переваг для власників квартир, розміщених на даній території:

 • додатковий рівень захисту житла від квартирних злодіїв і хуліганів;
 • підвищення чистоти в приквартирних зоні і в самих квартирах;
 • відчутну звукоізоляцію;
 • комфортне і безпечне простір для зберігання велосипедів, дитячих колясок і самокатів.

 

 

Тамбур доповнює квартиру і дозволяє використовувати спільний простір максимально ергономічно.


Якими мають бути тамбурні двері

 

Для того щоб надійно виконувати свої захисні функції, тамбурні двері повинна відповідати основним критеріям:

 • міцності;
 • якості;
 • безпеки;
 • взломостійкості.

 

 

Зовнішній вигляд дверей може бути підібраний по перевагах власників загальної території, але базові показники безпеки ігнорувати не можна.

 

Вибираючи конструкцію, слід переконатися, що вона оснащена функціональними замками. А саме дверне покриття здатне відбити атаку зловмисників. Рекомендується звернути увагу на сучасні моделі з підвищеною взломоустойчивості. Такі вироби не піддаються інструментам і не знімаються з петель.

 

 

Сталеві, металеві, дерев'яні вхідні двері в тамбур

 

Вхідні двері в тамбур можуть бути різних видів:

 • металеві;
 • сталеві;
 • дерев'яні;
 • з декоративним оформленням.

Вибирати модель коштує по загальним уподобанням і функціональними якостями. Переваги від установки конструкції будуть помітні відразу. Для того щоб не допустити помилок з вибором, краще купувати виріб у професійних компаній і магазинів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner