Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Що таке стопор для дверей? Призначення, види і конструкції обмежувачів двері

Що таке стопор для дверей? Призначення, види і конструкції обмежувачів двері

Стопор — це універсальний обмежувач для дверей, який виконує захисні функції. Дуже часто ручка міжкімнатних або вхідних дверей під час відкривання вдаряється об стіну. І на двері, і на покритті від удару об стіну ручки двері залишаються неестетичні подряпини, вм'ятини та подряпини. Такі дії призводять до передчасного зношування матеріалів.

Для того щоб захистити покриття від пошкодження застосовуються верхні або нижні стоппери дверей. Пристрої можна однаково успішно кріпити як на підлогове покриття, так і на стіну.

Універсальний фіксатор обмежує вільний кут відкривання дверей і нейтралізує за свій рахунок удар. Міцний матеріал, з якого створено пристосування витримує регулярні навантаження без шкоди.

Дверне полотно також виграє від установки доповнення. Настінний чи підлоговий відбійник забезпечує м'який упор без ризику пошкодження. В залежності від виду і переваг можна придбати магнітний стопер, який призначений для м'якої амортизації металу з магнітом або модель з клямкою. Для особливо крихкого дверного покриття рекомендується купувати виріб з гумовою накладкою.

Кріплення також актуально підійде для шафи-купе. Деякі моделі потребують фіксації від'їжджаючої двері для її збереження.

 

Універсальний фіксатор для захисту від удару об стіну ручки дверей

 

Сучасна обробка стін складається з декоративних матеріалів. Це можуть бути шпалери, напилення, штукатурка під покраску. Покриття схильні до механічного впливу, і найчастіше страждають від ударів дверима. На поверхні з'являються тріщини і вм'ятини.

Дверне полотно також страждає від постійного зіткнення зі стіною. Сила удару припадає на ручку, що згодом виражається поломками або розхитуванням деталей. Універсальний фіксатор для захисту від удару об стіну ручки дверей успішно вирішує цю проблему і допомагає зберегти покриття в ідеальному стані. Крім того, пристрій чудово згладжує звук, що приносить оточуючим додатковий комфорт.

 

Як відрізнити відбійник і стопор від обмежувача двері

 

Захисну конструкцію для стін і дверей називають по-різному:

 
  • відбійником;

  • стопором;

  • обмежувачем для дверей.

 

Змішувати ці поняття в одне — не зовсім правильно. Стопором або відбійником називають пристосування, яке встановлюється між дверима і стіною, не даючи покриттям стикатися. Дверний обмежувач — це більш широке поняття, до якого входять пристрої для обмеження відкривання або закривання дверної конструкції. Такі пристосування також користуються попитом, особливо у власників домашніх тварин і в сім'ях, де ростуть маленькі діти.

 

Настінні і підлогові дверні кріплення упорів

 

В залежності від власних уподобань або функціональних потреб, можна вибирати настінні і підлогові дверні кріплення упорів. Підлоговий вигляд більш поширений, але у випадках, якщо установка неможлива або не хочеться псувати цілісність дорогого покриття — вибирається настінний тип.

Обидва варіанти зручні для використання. Кріплення на стіні деяким чином пом'якшує інтер'єр, так як особливо не кидається в очі. Використовуються пристрої, як правило, з міжкімнатними дверима, але є і моделі для вхідних.

 

У сучасному асортименті можна знайти універсальні пристосування, які можна кріпити обома способами. Їх вартість вище стандартних, але це виправдовується функціональністю.


Вибір стопера — магнітний, із засувкою, з гумовою накладкою

 

Сучасні стоппери для дверей відрізняються різноманітністю моделей:

 
  • магнітні;

  • з клямкою;

  • з гумовою накладкою.

 

Вибір слід робити виходячи з особистих уподобань і завдань, які має виконувати пристрій. Для міжкімнатних дверей добре підходять пристосування з магнітом, вони плавно підтягують конструкцію і утримують її.

Моделі з клямкою забезпечують фіксацію двері після відкривання. Конструкція залишається статичною до того моменту, поки її не закриє власник.

Пристосування з гумовою накладкою забезпечують м'яку і безшумну амортизацію. Відмінний вибір для сімей з маленькими дітьми.


Верхні і нижні обмежувачі відкривання дверей для шафи-купе

 

Обмежувачі відкривання дверей використовуються не тільки для міжкімнатних і вхідних конструкцій. У нинішньому асортименті можна знайти функціональні верхні і нижні пристосування для шаф-купе.

Пристрої призначені для фіксації дверей на потрібному положенні, так як при кожному відкриванні всі двері конструкції починають переміщатися по рейці. За допомогою зручних фіксаторів ця проблема вирішується без особливих зусиль.

Вибирайте сучасні відбійники і обмежувачі, і використовуйте їх для підвищення комфорту житла та його збереження.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner