Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Як правильно зовні відкрити двері без ключа

Як правильно зовні відкрити двері без ключа

Зламаний замок або застряглий в ньому уламок ключа — велика проблема, з якою не вийде впоратися без інструменту і певних навичок. Якщо ви хочете зберегти механізм цілим і не пошкодити конструкцію, а досвіду по злому не вистачає, то краще довірити цю роботу фахівцям. Сьогодні вистачає компаній, що надають подібні послуги. Але не завжди таке рішення є доступним по часу та фінансам, а відкрити двері потрібно терміново. Розглянемо кілька способів, як відкрити замок без ключа з мінімальним збитком.

 

Міжкімнатні двері зачинилися: як відкрити замок без ключа

 

Міжкімнатні двері рідко бувають обладнаними технічно складними замками. Вони створені для інших завдань (зонування простору, прикраси інтер'єру), тому і механізми в них використовуються найбільш прості і не дуже надійні. Навіть недосвідчений зломщик зможе з ними впоратися, якщо розбереться в конструкції замка і буде знати правильний порядок дій. Перерахуємо кілька важливих моментів, на які варто звернути увагу:

  • сучасні виробники замків для міжкімнатних дверей часто встановлюють невеликі гвинти для розблокування засувки — це зроблено в цілях безпеки на випадок, якщо діти закриються в кімнаті;
  • в разі поломки механізму можна скористатися твердою металевою пластиною, яка рухається між полотном та коробкою — вона натисне на язичок і дозволить відкрити двері;
  • також ви можете розкрити замок з допомогою викрутки, розібравши його і зсередини відсунувши засувку.

Всі маніпуляції слід виконувати повільно і обережно. Деформація окремих елементів здатна погіршити ситуацію і зробити неможливим відкриття замку без його повного розбирання. Міжкімнатні двері рідко роблять з міцних матеріалів, тому їх легко пошкодити металевим інструментом. Впливайте на механізми точково, щоб не залишити некрасивих слідів на полотні та коробці.

Досить великою популярністю користується спосіб відкриття міжкімнатних дверей шляхом зняття її з навісів. Такі конструкції зазвичай не відрізняються великою вагою, тому можна впоратися і самостійно. При наявності під рукою викрутки спробуйте відкрутити навіси. На жаль, не завжди це можна зробити через маленького зазору або присутності прихованого механізму. Якщо є доступ до болгарці, вам вдасться спиляти навіси, і двері впаде з коробки.

Якщо зазор між полотном та коробкою дозволяє розглянути язичок, то можна спробувати впливати на нього за допомогою пилки по металу або болгарки. Пам'ятайте, що така робота викликає рясне утворення іскор, тому заздалегідь подбайте, щоб вони не викликали загоряння в кімнаті.

 

Ефективні способи, як відкрити двері без ключів

 

Вихід з ладу замку міжкімнатних дверей — не найбільша неприємність. А ось намертво замкнений вхід в квартиру або будинок здатний стати справжньою проблемою. Навряд чи ви будете мати під рукою в цей момент весь необхідний інструмент. Якщо живете в квартирі, то доведеться йти до сусіда за допомогою. Просіть викрутку, пилу або лобзик, плоскогубці, молоток, дриль.

Виділимо три найбільш ефективних способу розтину замку, які радять експерти:

  • якщо зламана частина ключа залишилася всередині, то її потрібно обов'язково дістати — використовуйте тонкий ручний інструмент, яким спробуйте зачепити уламок, і постарайтеся не засунути глибше;
  • для класичних замків без декілька ступенів захисту можна запропонувати висвердлити дрилем секрет або вибити циліндр молотком — механізм зламається, але зате ви зможете увійти всередину приміщення;
  • як варіант, використовуйте відмичку або зігнуту скріпку — цей спосіб забере багато часу при відсутності навичок зломщика, але дозволить зберегти замок в цілості.

Більшість методик відкривання дверей без ключа вимагає відповідного інструменту і знання конструкції запірного механізму. Якщо цього немає, то краще не витрачати час і не мучити себе і замок — викликайте фахівців, вони зроблять роботу в короткі терміни і з мінімальними пошкодженнями. Багато компаній, які займаються продажем і установкою дверей, надають також і подібні послуги.

Дерев'яні двері, на відміну від металевих та броньованих, можна спробувати вибити або зняти з петель. Але будьте обережні, щоб не отримати травм у ході цього процесу. Звертайте також увагу на сторону, в яку відкривається полотно, і бийте в правильному напрямку. Якщо двері нова і якісно змонтована, вам навряд чи вдасться з легкістю її відчинити за пару ударів. Простіше озброїтися викруткою і почати демонтувати замок. Найчастіше цього виявляється достатньо. Або ж взяти лом і спробувати зламати засув шляхом деформації дверної коробки. Грубо, але ефективно.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner