Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Установка протипожежних дверей у дитячих закладах

Установка протипожежних дверей у дитячих закладах

Ризик загоряння залишається, навіть якщо власники приміщення дотримуються правил безпеки. Від невдалого збігу обставин не захищений ніхто, крім того, завжди є можливість стати жертвою зловмисників. Тому так важливо не тільки дотримуватися основних правил пожежної безпеки, але і продумати шляхи евакуації, її порядок і спосіб.

Одним із способів захистити себе і інших людей в громадському будинку в разі займання, є установка протипожежних дверей. У дитячих установах це особливо важливо, адже школярі та детсадовцы не так організовано, як старші люди. При перших ознаках диму діти можуть запанікувати, тому дорослі повинні знати, де встановлюються протипожежні двері в школах.

Як правило, місця установки, габарити і напрям відкриття стулок визначаються ще на етапі проектування будівлі. Однак сьогодні нерідкі випадки реконструкції громадських установ. Про те, що слід знати про такі вироби, як протипожежні двері в дитячому садку і школі, ви прочитаєте в даному матеріалі.

 

Де встановлюються протипожежні двері в школах

 

Більшість дитячих навчальних закладів досить великі. В нашій країні не прийнято розводити учнів молодших, середніх і старших класів з різним будівлям. Поетом і малюки, і старшокласники знаходяться в одному, досить великому будову. Гармидер, що панує в коридорах і їдальні під час змін, є яскравим прикладом того, наскільки погано можуть складуться справи у випадку паніки, викликаної цим джерелом небезпеки.

Тому грамотна установка протипожежних дверей в таких закладах, як школи та дитячі садки відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки учнів. Причому важливі як місця монтажу, так і технічні характеристики дверного полотна. Отже, де ж встановлюються протипожежні двері в школах та інших подібних установах? Вони повинні бути:

  • у ключових точках шляху евакуації та в громадських місцях скупчення людей, наприклад в актовому залі;
  • на вході в кухонні та котельні приміщення;
  • між окремими секціями будови, захищеними від поширення вогню несучими стінами.

За тим же принципом встановлюються та протипожежні двері в дитячому саду.

 

Протипожежні двері в дитячому саду

 

Якщо потрібна заміна протипожежних дверей в дитячому садку, зверніть увагу на її технічні характеристики. Якісний виріб виділяється:

  • рівнем захищеності не нижче EI 30, а краще якщо модель буде промаркована EI 60;
  • наявністю якісного теплоізолюючого наповнювача, максимально стійкого до горіння;
  • розширюється термолентою, яка перекриє доступ диму в інші приміщення в разі пожежі, розташованої по периметру стулок;
  • можливістю швидкої і ефективної дезінфекції і миття;
  • антивандальним виконанням.

Також необхідно, щоб протипожежні двері для шкіл та інших дитячих закладів були укомплектовані ручкою «Антипаніка». Її пристрій дозволяє легко вийти з будинку без ключа. Так що якщо у метушні завгосп не встигне відкрити пожежний вихід, діти зможуть вийти і без нього.

Зверніть увагу, що не допускається установка протипожежних дверей у дитячих установах, якщо на конструкцію немає сертифікатів якості. Крім того, важливо пам'ятати і про кваліфікації бригади установників. Двері для захисту людей від диму та вогню, повинні встановлювати досвідчені фахівці, які точно не захочуть ризикувати чужими життями заради сьогочасної економії. Наприклад, монтажна піна, яка використовується для встановлення протипожежних дверей в будівлі будь-якого цільового призначення обов'язково повинна бути стійкою до впливу високих температур.

 

Де замовити протипожежні двері для громадських закладів

 

Якщо вам потрібна якісна термостійка двері, рекомендуємо звертатися безпосередньо до виробників. По-перше, ви зможете особисто побачити оригінальні документи і сертифікати. По-друге — виробники часто пропонують монтаж, а заводські бригади відмінно знають свій продукт і, як правило, володіють високою кваліфікацією. Нарешті, вибір на користь заводу виробника дозволяє придбати якісну протипожежні двері дешевше, ніж в середньому по ринку. До того ж, ви завжди зможете домовитися про виготовлення моделей нестандартних розмірів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner