Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Не закривається двері: причини і усунення

Не закривається двері: причини і усунення

Придбання та встановлення нової двері — радісна подія в будь-якому будинку, яке може бути затьмарене різними проблемами, пов'язаними з експлуатацією конструкції. Найчастіше люди стикаються з неможливістю закриття полотна. Це може статися не тільки незабаром після монтажу, але і з плином часу. Конструкція піддається різним впливам і може деформуватися, що значно ускладнить її нормальне функціонування. У нашому сьогоднішньому матеріалі ми розглянемо основні причини неможливості закриття дверей, а також визначимося з порядком дій для ефективного вирішення проблеми.

 

 

Чому не закривається двері в квартиру або будинок

 

Некоректне функціонування вхідних дверей здатна доставити масу незручностей. Всі причини такої проблеми можна розділити на три групи:

 

● виробничий шлюб;

● помилки в установці;

● придбані в ході експлуатації.

 

Щоб уникнути перших двох, досить придбати двері в квартиру або будинок у перевіреного постачальника і довірити їх монтаж кваліфікованим майстрам. Це дозволить вам заощадити гроші в майбутньому на усунення різних неполадок. Досвідчені фахівці переконаються в тому, що дверна коробка і полотно встановлені максимально рівно, без перекосів, всі порожнечі заповнені. У цьому випадку конструкція зможе прослужити вам максимально довго і не викликати ніяких проблем з її експлуатацією. Якщо ж ви вирішите, провести монтаж самостійно, то потрібно бути заздалегідь готовими, що після установки можливо доведеться щось доробляти.

Набуті дефекти дверей утворюються в ході їх безпосереднього використання. Причому, не завжди вони є наслідком неправильних дій господарів. Двері може перестати нормально закривати за механічного зносу, впливу вологи, спроб злому третіми особами. Найбільш популярні такі причини:

 

● перекіс/провисання дверей;

● поломка замка;

● знос ущільнювача;

● потрапляння сміття;

● розбухання полотна (актуально для дерева);

● ослаблення петель.

 

Як правило, визначити причину неможливості закриття двері можна на око. Досить уважно розглянути конструкцію і помітити, що заважає полотну точно встати на місце. Якщо проблема пов'язана з замком, то його доведеться зняти і розібрати, можливо навіть замінити.

 

 

Що робити, якщо не закривається двері

 

Незакриті двері позбавляє впевненості у власній безпеці та збереженні майна. Щоб вирішити цю проблему самостійно після її визначення вам знадобляться спеціальні інструменти. Найчастіше використовують викрутки, лазерний рівень, іноді рубанок, якщо двері дерев'яні. Розглянемо кілька способів відновлення працездатності двері:

 

● якщо стався перекіс, який легко можна визначити рівнем, полотно знімається, прибираються наличники, коробка вирівнюється шляхом підтягування анкерів, на яких вона тримається;

● впоратися з разбухшим дерев'яним полотном можна за допомогою рубанка, головне — бути акуратними і не пошкодити конструкцію у місцях склеювання різних верств;

● розхитані або деформовані петлі бажано зняти, замінити на нові (бажано більш надійні) і встановити на потрібне місце, якщо отвори ті ж — наповніть їх дерев'яні штапиками.

 

Будьте аккуратными и осторожными в работе. Если дверь тяжелая, то лучше обратиться за помощью. Так вы убережете и свое здоровье, и избежите риска повреждения полотна. Большинство проблем, связанных с невозможностью закрытия дверей, можно вполне решить самостоятельно. Главное — правильно определить причину и подобрать соответствующий инструмент для ее устранения.

В компании Cortez вы можете приобрести качественные входные и межкомнатные двери. Сотрудники предприятия производят монтажные работы по Киеву, избавляя вас от необходимости самостоятельно заниматься установкой дверной конструкции. Обращаясь к профессионалам, вы автоматически защищаете себя от множества рисков. Наши специалисты также проконсультируют вас по способам правильного использования дверей, а также расскажут, что делать, если приобретенное у нас изделие перестало закрываться.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner