Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Чим відрізняється броньовані двері від звичайних конструкцій

Чим відрізняється броньовані двері від звичайних конструкцій

Броньовані двері — ключовий елемент системи безпеки будинку або квартири. Вона захищає об'єкт від пожежі, проникнення сторонніх осіб, а також від вогнепальної зброї. Сьогодні багато виробників дверних конструкцій пропонують своїм клієнтам броньовані вироби. Вони відрізняються не тільки підвищеною надійністю, але і мають привабливий зовнішній вигляд. Подібну продукцію можна знайти і на сайті компанії Cortez. Запрошуємо відвідати каталог та ознайомитися з асортиментом.

 

 

Як повинна виглядати броньовані двері

 

В залежності від типу конструкції, броньовані двері може бути:

 

● стандартної;

● двостулкові;

● арочної;

● комбінованої.

 

В основі будь бронедвері лежить спеціальний каркас. Його виготовляють з гнутого профілю, кутника, швелера і т. д. Перший варіант вважається найбільш надійним. Саме каркас з гнутого профілю дозволяє бронедвері успішно справлятися з самими екстремальними навантаженнями. Другим важливим елементом конструкції є полотно. Найчастіше це залізні пластини, які з'єднали між собою. Вони досить товсті самі по собі, а наявність ребер жорсткості додатково підвищує їх надійність.

Не можна не сказати про важливість замків. Фахівці рекомендують використовувати сувальдний і циліндровий. Таке поєднання змусить поламати голову і відмички навіть досвідчених зломщиків. Тільки комплексний підхід до створення двері дозволить отримати виріб, що відповідає самим жорстким вимогам безпеки. Якісна броньовані конструкція — це поєднання правильно підібраного каркаса, металевого полотна і замків.

Бронедвері діляться на класи: від 1 до 5. Чим більше цифра, тим товщі виріб, і тим складніше його зламати. Для захисту житла оптимальним варіантом буде 4 клас. Полотно таких дверей виготовляють із сталі з титаном і непробивного скла. Злом такої конструкції відніме багато часу, обов'язково приверне увагу, тому є практично виключеною.

 

 

Вхідні броньовані двері: призначення

 

Основне призначення будь бронедвері — не допустити в приміщення сторонніх осіб. Саме тому вони такі міцні та стійкі до злому. До додатковим цілям встановлення подібної конструкції можна віднести:

 

● підвищення пожежобезпеки;

● термо - і шумоізоляцію;

● статусність.

 

Представлені на українському ринку бронедвері — це не просто габаритні сталеві вироби, а справжні витвори мистецтва. Багато з них зовні практично не відрізняються від звичайних конструкцій (тільки експерт визначить їх справжню сутність). Вони також є декоративними елементами екстер'єру та інтер'єру. Тому вибираючи броньовані двері, її зовнішнього вигляду також варто приділити окрему увагу.

 

 

Відмінності сталевий та броньованих дверей

 

Багато людей плутають броньовані двері і звичайні сталеві. І ті, і ті конструкції виготовляються з металу, але на цьому їх схожість закінчується. Бронедвері — це різновид сталевий, але значно посилена. До її основних відмінностей можна віднести:

 

● використання цільних пластин (від 2 мм) у каркасі;

● наявність горизонтальних і вертикальних ребер жорсткості;

● можливу необхідність зміцнення отвору з-за важкого полотна;

● особливу фурнітуру і кріпильні елементи конструкції.

 

Визначити на око, броньовані перед вами двері або звичайна сталева, можна по товщині полотна. У першому випадку воно буде 2 см і вище. Найчастіше це параметр становить 8-15 див. Саме такі моделі рекомендовано використовувати в якості вхідних дверей в будинку або квартирі. Пам'ятайте також, що у броньованій конструкції посилені ригелі, петлі, навіси, замки. Звернувши увагу на всі ці елементи, ви легко зрозумієте, наскільки захищеною є двері.

 

 

Компания Cortez — опытный украинский производитель дверных конструкций, на сайте которого вы найдете большой выбор бронированной продукции. Все изделия объединяют в себе стильный дизайн и высокую надежность. Это то, что и нужно от современной входной двери в частном доме или квартире. Для изготовления продукции используется высококачественная сталь. Фурнитура обеспечивает длительный срок эксплуатации бронированных изделий. Сотрудники интернет-магазина всегда готовы прийти на помощь и помочь разобраться в ассортименте. Двери Cortez — это защита вашего жилья от злоумышленников, пожара и прочих неблагоприятных ситуаций.

Чтобы заказать надежную и привлекательную бронированную дверь, оставьте заявку онлайн или свяжитесь с менеджерами компании по телефону. Возможно изготовление конструкций по индивидуальным параметрам клиента. Компания Cortez уже не первый год работает на украинском рынке и добилась огромного успеха. С отзывами вы также можете ознакомиться на сайте. Мы дорожим своей репутацией и предлагаем действительно качественные решения по доступным ценам.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner