Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Протипожежна алюмінієва система ALT FR76

Протипожежна алюмінієва система ALT FR76

Протипожежна система ALT FR76

Профільна система призначена для створення протипожежних конструкцій – термостійких зовнішніх і міжкімнатних дверей, а також перегородок. Вони необхідні для приміщень, в яких передбачена протипожежна захист рівня EIW30 – EIW60.

Такі конструкції мають відмінні характеристики. Якість виробів визначає час, протягом якого двері і перегородки зберігають свої властивості під впливом горіння (високих температур). Для цього визначено основні параметри:

- цілісність конструкції;

- теплоізоляція;

- теплове випромінювання, що не перевищує заданий рівень. Його вимірюють на відстані 50 см від поверхні виробу. Максимально допустиме значення – 3,5 кВт/м. кв.

 

Система ALT FR76 являє вибір різних виробів протипожежного профілю. Серед них:

- класична двері зовнішнього відкривання з однією або двома стулками. Межа вогнестійкості може становити 30 хвилин або годину;

- різноманітні моделі перегородок, межа вогнестійкості яких становить 45 хвилин;

- двері, які обладнанні периметральної обв'язкою і висувним порогом. Виріб може бути одно - або двостулковим, з стійкістю до впливу вогню протягом 30 хвилин або години.

 

Протипожежна система ALT FR76 має ряд незаперечних переваг:

1. Інноваційна технологія створення профілів ALT FR76. «Алюмінотехно» представляє п'ятикамерну симетричну конструкцію профілю, який має однаковий клас вогнезахисту з зовнішньої і внутрішньої сторони. Це дає можливість виготовити надійні перегородки і двері в заданих габаритах.

Технологія дозволяє комбінувати стандартні конструкції з алюмінію з протипожежними, при цьому забезпечивши єдність і гармонійність стилю.

2. Незвичайна форма штапиків. З їх допомогою можна проводити монтаж заповнення товщиною до 4,8 см без фрезерування для сталевих фіксаторів. Це буде можливість заощадити час на установку конструкції. Також відсутня необхідність використовувати додаткове спеціалізоване обладнання.

 

3. Сталеві підсилюючі елементи. Вони використовуються в профілях будь-якого виду і системних вузлах. Їх легко закріпити, вони не вимагають подальшої додаткової обробки. Таке доповнення знизить витрати на зберігання і транспортування виробів.

4. Замок і периметральна обв'язка.

 

Немає необхідності в додаткових фрезеровках стінок виробу: це можливо завдяки вільній центральній камері. У цій зоні використана Европаза15/20 для периметрального замикання на стулках.

5. Безбар'єрний доступ.

Дані конструкції найчастіше використовуються для обладнання аварійних виходів. При цьому особливо важливо, щоб були відсутні додаткові бар'єри. Тому вдалим рішенням стали «випадають» пороги з автоматичною фіксацією, що знижують ризик травмування у разі непередбаченої евакуації. Додатково система оснащена вдаваними елементами з високоякісного пластику.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner