Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Чим відрізняються двері з фрамугою і їх переваги

Чим відрізняються двері з фрамугою і їх переваги

У більшості випадків двері мають стандартні розміри. Якщо конструкція відрізняється від звичайних параметрів, то цей недолік потрібно компенсувати. При звичайній установці дверей в нестандартному отворі залишиться вільний простір. Якщо така проблема спостерігається у верхній частині можна використовувати фрамугу. З її допомогою створити таку дверну конструкцію, яка буде відповідати звичайним розмірами і при цьому підійде під нестандартний отвір. Всі зайві сантиметри будуть компенсовані фрамугою. При такому варіанті мінімізована навантаження на петлеві кріплення. А якщо використовувати в створенні фрамуги нестандартний дизайнерський підхід, то вона буде прекрасним доповненням двері.Фрамуга над вхідними та міжкімнатними дверима


Над міжкімнатними дверима фрамуга поділяється на два типи: арочна і прямокутна. Особливо привабливо виглядають варіанти з склінням. Такі моделі дозволяють денному світлу проникати в приміщення, а також крім декоративної, виконують ще й практичну функцію. Популярністю користується також глуха фрамуга. Крім декору, таке рішення більше ніякої користі не несе.

Підбираючи вхідні дверну конструкцію потрібно користуватися стандартними вимогами. Вона повинна забезпечувати надійний захист від небажаного проникнення, володіти звуко - і теплоізоляційними властивостями, вписуватися в загальний стиль будинку. Фрамуга на вхідних дверях не повинна виділятися із загальної концепції. З внутрішньої сторони може бути оснащена додатковими поличками.Залежно від конструкційних особливостей розділяється на кілька видів:

  • цільна — з відстанню між верхньою частиною дверного полотна і прорізом не більше 120 міліметрів;
  • автономний варіант — має більше 120 мм.

Якщо вибирати між установкою нестандартної моделі та монтажем фрамуги, то краще зупинитися на другому варіанті. Адже додаткова стулка обійдеться істотно дешевше, ніж створення конструкції за індивідуальними параметрами.


Переваги дверей з фрамугою


Обладают они целым рядом преимуществ, которые делают эту конструкцию особенно популярной. Одним из самых важных достоинств является небольшой вес. Для монтажа не нужны дополнительные петли в зоне декоративного элемента. Такое решение не утяжеляет конструкцию, ее легко можно транспортировать и устанавливать. При должном уровне навыков монтировать ее можно самостоятельно. Если раньше с такими делами вы не сталкивалась, то в таком случае монтаж лучше доверить профессионалам.

Двері з фрамугою може мати різний декор, залежно від стилю приміщення. У додаткову стулку можна поставити будь-яке скло, використовувати нестандартні вітражі, кольору. Навіть, якщо застосовується глухий варіант, це ніяк не позначається на загальній естетичності. При правильному виборі таке рішення буде виглядати досить вдало і прикрасить зовнішній вигляд дверей. Привабливість і функціональність є саме тими перевагами, які зробили подібний варіант затребуваним.Додаткова стулка може стати відмінним вентиляційним пристроєм. Застосування скла дозволяє перетворити фрамугу в джерело світла в приміщенні. Якщо в кімнаті біля фрамуги знаходиться антресоль, то її можна використовувати в якості дверцята.

Для створення додаткової стулки використовують ті ж матеріали, що і для дверей, тому гарантується підвищена зносостійкість і міцністю конструкції. Вона мінімізує навантаження на петлі. Цей момент слід врахувати, якщо перед вами стоїть вибір між великими дверима і установкою стандартної моделі з фрамугою.

Дверной проем, при использовании дополнительной створки, остается в тех же размерах. Отпадает необходимость переделывать его под стандартную дверь, что не только существенно упрощает монтаж, но и обеспечивает надежность всей конструкции в целом.

Подобное решение также отличается универсальностью, его можно использовать в любом помещении. Дверь с фрамугой подходит для установки в гостиную, кабинет, гардеробную. Последняя используется не только в стандартных распашных конструкциях, но и в откатных механизмах. Отличается практичностью.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner