Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Що являє собою шпон для дверей

Що являє собою шпон для дверей

У створенні міжкімнатних дверей використовуються різні матеріали. Шпон — це один з найбільш довговічних. Застосування інноваційних технологій обробки дозволяє отримати конструкцію з високим запасом міцності і поліпшеними експлуатаційними характеристиками. Двері зі шпону встановлюються в різних приміщеннях, що створюються в будь-яких кольорах з різноманітними декоративними елементами. В результаті легко підібрати оптимальний варіант, в залежності від дизайну приміщення. Шпон для меблів відрізняється доступною вартістю. Перед тим, як зупинити свій вибір на виробі, у створенні якого він використовувався, потрібно дізнатися особливості цього матеріалу його переваги і недоліки. Шпон для дверей — це найпоширеніший вид обробки. У випадку з дерев'яними конструкціями для їх обробки застосовуються дорогі сушка і обробка. Зробити шпон на двері набагато простіше і дешевше, без впливу на якість виробу.

 

 

Що таке шпон дерева

 

Дерев'яний шпон — це матеріал, який складається з натуральної деревини і представляє собою листи товщиною від 0.1 до 10 мм. В якості первинного матеріалу використовуються бруски або колоди дерева.

Залежно від зовнішнього вигляду і способу обробки поділяється на декілька видів:

  • натуральний шпон на двері;
  • файн-лайн;
  • екошпон.

Для створення першого варіанту використовуються методи стругання і розпилювання колод дерев. Переважно в виробництві застосовують листяні і хвойні породи.

 

 

Файн-лайн — це різновид, основною особливістю якої є поєднання природних і штучних матеріалів, завдяки якому конструкція володіє високим запасом міцності і зносостійкістю. Такий варіант дозволяє створювати двері з прекрасним зовнішнім виглядом. Не піддається негативному впливу вологи.

Екошпон — це сучасна розробка, її основою є природна деревина і полімери. Таким чином, з'єднані кращі властивості обох матеріалів.

 

Переваги міжкімнатних дверей зі шпону

 

Відрізняється шпон для меблів невеликою вагою. Її з легкістю можна транспортувати і переміщати. При цьому не доведеться докладати особливих зусиль, що особливо важливо, коли двері потрібно носити в багатоповерхових будинках. Шпон — це самий практичний матеріал. Легку двері простіше встановлювати. Підняти конструкцію може навіть одна людина.

Шпон на двері відрізняється низькими показниками гігроскопічності. Конструкція успішно протистоїть вологості, може встановлюватися в приміщеннях, де цей показник підвищений. Шпон для дверей характеризується стійкістю до механічних пошкоджень. Завдяки міцності матеріалу виходить надійна захисна плівка, що запобігає негативні дії ударів на внутрішню м'яку деревину.

Шпон для мебели отличается большим выбором разнообразных цветов и оттенков, фактур. Можно найти оптимальный вариант, в зависимости от дизайна помещения и вкуса клиента. Никакой другой материал не предоставляет такой возможности в выборе.

Двери из шпона характеризуется однородной текстурой. Можно без труда подобрать несколько одинаковых конструкций. В случае с массивом проблематично найти идентичные варианты. Дверь, созданная с его применением, без проблем прослужит от 5 до 10 лет, а то и дольше, вне зависимости от помещения и условий, в которых используется.

 

 

Цей варіант виділяється, крім доступної ціни, хорошими характеристиками. Відпадає необхідність переплачувати за дерев'яну двері, нічим не відрізняється від тієї, яка оброблена шпоном. У створенні використовується м'яка порода, яка також істотно знижує ціну.

Не лишено такое решение и минусов. Применение шпона для дверей не позволяет увидеть, что находится под слоем, чем могут воспользоваться недобросовестные производители. Поэтому так важно правильно подобрать место, где вы приобретаете изделия. Двери из шпона, в большинстве случаев, создаются по шаблону и в больших количествах, поэтому такая конструкция будет не только у вас. Если вы заказываете деревянные модели, то создаются они под ваш проект по индивидуальному макету. Также шпонированные конструкции, все же не такие прочные, как полностью из дерева. В процесі експлуатації цей недолік не так вже і відчутний.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner