Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Як встановити наличники на двері без цвяхів

Як встановити наличники на двері без цвяхів

Лиштви — це декоративний елемент, який покращує зовнішній вигляд дверного отвору і виконує захисну функцію. Їх монтаж є завершальним етапом при установці дверного полотна. Правильно встановлена обналічка приховає всі дефекти та недоліки, які виникли в процесі. Проведення подібної маніпуляції вимагає підвищеної акуратності і максимальної точності. На початку потрібно здійснити підготовчі роботи, обробити робочу зону і вже потім приступати до монтажу наличників.Підготовка робочої зони перед кріпленням наличників на двері


Перед початком установки робоча поверхня вимагає ретельної підготовки. Така облицювання встановлюється після монтажу дверного короба. Вона є ефективним обрамленням, здатним приховати будь-які недоліки. Коли просохне короб, потрібно видалити залишки монтажної піни. Канцелярським ножем виводиться рівний рівень між стіною і лутков. При виникненні відколів і нерівностей закласти їх можна штукатуркою, таким чином не тільки покращиться вигляд дверного отвору, але і збільшиться міцність.

Щоб під час монтажу лиштв не утворилися зазори, поверхня повинна бути ідеально рівною. Перед установкою обналічки потрібно завершити всі оздоблювальні роботи, пофарбувати стіни і поклеїти шпалери. Останній процес може проводитися і після встановлення лиштв, але в такому випадку потрібно витратити більше часу на обрізку матеріалу і його акуратний монтаж. Якщо встановлювати їх після декоративних робіт, то можна не турбуватися про естетичному вигляді країв, адже обналічка приховає всі похибки.

Щоб надійно прикріпити наличники, потрібно позбутися від пилу і бруду в цій зоні, попередньо знежирити її. Перед монтажем слід обов'язково підготувати всі необхідні інструменти і матеріали.

Рівна гладка поверхня — це ідеальна база для вдалої установки наличників. Тому підготовчим процесом в робочій зоні ніколи не потрібно нехтувати.


Обналічка на двері: установка


Для монтажу обналічки двері дуже часто використовуються звичайні цвяхи, які за допомогою електродрилі встановлюються в коробку. Конструкція буде надійною і міцною, однак у такого способу є один істотний мінус — можна зіпсувати зовнішній вигляд наличників. Як потім не намагайся задекорувати цвяхи, все одно вони будуть видні.

Є й інші варіанти кріплення, за допомогою яких можна організувати надійність і міцність конструкції, але при цьому не зіпсувати його зовнішній вигляд. Одним з таких способів виступає використання спеціального клею. Найчастіше обналічка монтується рідкими цвяхами, які отримали широке застосування в будівництві, завдяки своїм перевагам.Монтаж лиштв без цвяхів вимагає дотримання певного алгоритму. Спочатку визначається положення кожного елемента. Наноситься невелика кількість клею на зворотну сторону наличника. Потім планку потрібно притиснути до стіни. Клей наносити таким чином, щоб уникнути розтікання, краще всього це робити точками.

Монтаж лиштв проводиться без використання цвяхів або комбінованим способом. Другий варіант припускає одночасне застосування клею та інших матеріалів для кріплення. Рідкі і звичайні цвяхи забезпечують підвищену міцність і надійність конструкції.

Є і більш прості методи кріплення обналічки, одним з яких є застосування телескопічних наличників. Їх встановлюють без звичайних цвяхів, може використовуватися рідкий клей. При такому варіанті монтажу, краю наличника під час з'єднання збігаються з луткою. Використовується принцип кріплення шип-паз. Простіше кажучи одна частина щільно входить в іншу. Монтаж конструкції максимально простий:

  • потрібно зістикувати деталь;
  • прибрати надлишки;
  • завести виступ елемента в нішу;
  • виставити відстань, регульоване параметрами поглиблення.

 


Незалежно від обраного способу монтажу, всі маніпуляції потрібно проводити з максимальною акуратністю і точністю. Найменша помилка в процесі може зіпсувати зовнішній вигляд лиштв і зробити їх непридатними для використання. Монтаж справа нескладна, його можна провести самостійно. Проте, якщо до цього ви ніколи не займалися подібними речами краще довіртеся професіоналу.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner