Кошик
64 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Які чинники впливають на вартість міжкімнатних дверей

Які чинники впливають на вартість міжкімнатних дверей

Скільки коштують міжкімнатні двері? Це питання цікавить всіх, хто задався придбанням дверної конструкції в будинок або квартиру. На відповідному ринку представлений великий асортимент всіляких моделей та матеріалів: екошпон, шпон, ПВХ, масив дуба. Моделі пропонуються з коробкою, зі склом. Залежно від особливостей, характеристик коливається і ціна на вироби. Щоб не помилитися у виборі і не придбати "кота в мішку", потрібно розібратися, що саме впливає на ціну і як придбати якісну, але при цьому недорогу двері з коробкою, зі склом.
 

 

Як впливає матеріал: екошпон, шпон, ПВХ, масив дуба на ціну


Визначальним фактором у визначенні вартості дверної конструкції є саме матеріал. Від того, якою саме ви виберете, залежить, наскільки довго і успішно буде експлуатуватися двері.Моделі з масиву дуба


Найбільш дорогий варіант натуральне дерево. Така конструкція найбільш міцна і практична. Володіє значною вагою, проте за експлуатаційними характеристиками натуральне дерево ще ніщо не змогло обійти з сучасних матеріалів.
Великою популярністю користується масив дуба. Незважаючи на стрімкий розвиток ринку, він зберігає свою актуальність. Навіть висока ціна не змогла вплинути на затребуваність масиву дуба.


Оптимальний варіант — вироби з шпони і экошпона


Шпон і екошпон — оптимальні варіанти для тих, хто хоче одночасно якісну і не занадто дорогі двері. Незалежно від того, яка саме дверна конструкція набувається — з коробкою, зі склом або проста глуха, вони дешевше натуральної дерев'яної моделі.
У конструкції виробів з шпони і экошпона використаний масив таких цінних порід дерева як дуб, а сосна, ялиця.


Дверні конструкції з ПВХ


ПВХ — являє собою конструкцію з дерева, покриті спеціальною плівкою з полівінілхлориду. Вона дозволяє повторити будь-яку структуру поверхні. Дверні конструкції з ПВХ досить проблематично відрізнити від натурального дерева. Відрізняються стійкістю до механічних пошкоджень, міцністю. Вироби з ПВХ забезпечують значний рівень шумоізоляції.


Комбінації матеріалів


Найдешевший і не завжди якісний варіант — комбіновані матеріали: МДФ, ДСП, ДВП. Так, така двері може бути і дешева, але все ж краще вибирати шпон і екошпон, ніж сумнівної якості матеріали. Дверні конструкції з комбінованими матеріалами також можуть створюватися зі склом і надаватися з коробкою.
Скільки коштують міжкімнатні двері? Чим більше у виробі натурального дерева, тим дорожче воно, а також практичніше і довговічніше буде конструкція, тому висновок напрошується сам, краще підбирати продукцію з високим вмістом деревини.Скільки коштують міжкімнатні двері з коробкою, зі склом


На вартість дверей впливає спосіб виробництва. На ринку найчастіше зустрічаються каркасно-щитові або фільончасті моделі. Останні дуже часто створюються зі склом. Обидва варіанти виробляються разом з коробкою. Найдорожчими є фільончасті моделі, створені з масиву дерева. При цьому вони найміцніші, якщо порівнювати з іншими конструкційними рішеннями. В обробці таких виробів часто використовується шпон або екошпон.На те, скільки коштують міжкімнатні двері, впливає також фурнітура. Однак на якості останньої економити не можна. Навіть, якщо використовувати якісну функціональну дверну конструкцію з шпону, экошпона або ПВХ, а при цьому встановити дешеві петлі і замок, то навіть міцний матеріал не врятує. Двері дуже швидко при постійної навантаженні перестане функціонувати.

Моделі зі склом, з коробкою, декоративними елементами завжди будуть коштувати дорожче. Чим більше декоративних елементів в конструкції, тим дорожче вона буде. При цьому проста двері без зайвих деталей з натурального дерева може коштувати також, як декороване виріб з менш міцного матеріалу.

Пам'ятайте, при виборі дверної конструкції треба звертати увагу на технічні та експлуатації характеристики, довговічність, практичність, а не на ціну. Адже низька вартість не ознака якості. Якісна двері дешево коштувати не може.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner