Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Технічні двері: призначення і конструкція

Технічні двері: призначення і конструкція

Технічні двері — що це? Назва говорить сама за себе. Вони використовуються для спеціалізованих технічних потреб. Установка подібних виробів виключена в приватному будинку або квартирі. Подібні вхідні металеві дверні конструкції мають цілий ряд особливостей і характеристик, що дозволяють провести їх установку в будь-якому приміщенні, де виникає необхідність монтажу максимально міцною і безпечної моделі.


Де встановлюються металеві вхідні двері


Металеві вхідні двері, володіють відмінними технічними і експлуатаційними характеристиками, встановлюються в таких місцях:

 • під'їзди багатоповерхових будинків;
 • медичні установи;
 • промислові приміщення;
 • склади;
 • горища житлових будинків;
 • будівельні об'єкти.

 


Основна перевага технічної двері в її універсальності. По суті, вона може монтуватися в будь-якому приміщенні, де потрібна конструкція зі стійкістю до зносу, яка не піддається негативному впливу зовнішніх факторів, не чутлива до води, витримує навіть вогонь протягом 30 хвилин. Набір характеристик може відрізнятися у кожній конкретній моделі, з урахуванням цього і підбирається виріб під особливості приміщення.


Технічні двері — що це


Перед придбанням дверної конструкції виникає питання технічні двері — що це за виріб в плані матеріалу, практичності і властивостей. Представляють вони собою товстий металевий лист, оброблений міцними МДФ-панелями. Виключено використання в створенні будь-якого іншого матеріалу, адже саме метал дозволяє забезпечити дані вироби усіма потрібними характеристиками.Такі двері в першу чергу броньовані, вона не піддається механічному впливу і розкрити її будь-якими інструментами практично неможливо. Металеві вхідні дверні конструкції — оптимальний варіант для приміщень, де потрібні підвищені заходи безпеки, зберігається продукція, важливі документи, обладнання. Може встановлюватися в під'їзді, запобігаючи потрапляння в будинок сторонніх. Для цього додатково монтуються кодові замки.

В обробці такий двері відсутні будь-які декоративні елементи. Вона максимально проста, для фарбування використано порошкове покриття, за допомогою якого збільшується стійкість до негативного впливу зовнішніх факторів.

В конструкції передбачені якісні міцні замки та петлі, що забезпечують високий рівень надійності і захисту від злому. Всі матеріали, що застосовуються у створенні двері повністю безпечні для навколишнього середовища, не виділяють токсичних речовин.Вхідні сучасні металеві двері володіють наступними властивостями:

 • запобігають втрати тепла, відрізняються герметичністю, не пропускають в приміщення потрапляння неприємних запахів і холоду;
 • не піддаються негативній дії води — метал оброблений і оброблений таким чином, щоб виключити виникнення корозії навіть при установці виробів в умовах підвищеної вологості;
 • моделі не чутливі до атмосферних впливів, перепадів температур;
 • в конструкції передбачений спеціальний наповнювач, завдяки якому вона здатна витримувати пряме вплив вогню — найнижча ступінь захисту дозволяє затримувати його протягом 30 хвилин;
 • одним із властивостей є надійна шумоізоляція.

Металеві міцні вхідні двері мають посилену конструкцію, яка дозволяє використовувати їх в умовах підвищених навантажень.


Переваги металевих вхідних дверей


Технічні двері — що це? В першу чергу — поєднання простоти і функціональності. Такий виріб, завдяки особливостям конструкції та вибору виключно якісних міцних матеріалів, буде виконувати свою функцію протягом тривалого часу, незалежно від умов експлуатації. Оригінальна двері відрізняється стійкістю до зносу, їй не страшна установка на вулиці, в промислових приміщеннях в умовах агресивного середовища.Основна особливість у простоті дизайну. Металеві вхідні конструкції — не стилістичне рішення, а функціональне. За допомогою нього в першу чергу забезпечується безпека в приміщенні. По класу захисту така конструкція знаходиться на кілька рядів вище, ніж звичайні металеві вхідні двері, встановлені в квартирі або будинку.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner