Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Як вибрати дизайн міжкімнатних дверей

Як вибрати дизайн міжкімнатних дверей

Сучасні міжкімнатні двері виконують не лише практичну, а й естетичну функцію. Вони повинні гармонійно вписуватися в загальний дизайн приміщення і відповідати стилістиці. Якщо не постався до підбору оформлення двері, то навіть самий гарний сучасний або класичний стиль можна зіпсувати не відповідає дверної конструкцією. Візуальна складова, не менш важлива, ніж технічні і експлуатаційні характеристики. Великий вибір на ринку дверей дозволяє підібрати оптимальний варіант, в залежності від особливостей конкретного приміщення. Дизайн міжкімнатних дверей підбирається з урахуванням певних особливостей.

 

Вибір дизайну міжкімнатних дверей: класичний або сучасний

 

 • Класичний дизайн вимагає використання двері в тому ж стилі, будь-яке інше напрям буде виглядати безглуздо.
 • Перед тим, як вибирати дверну конструкцію, потрібно вивчити особливості приміщення і на них спиратися.
 • Сучасний стиль має багато напрямків, в такому випадку потрібно або звертатися до дизайнера або підбирати простий універсальний варіант нейтрального кольору, який впишеться в будь-яку дизайнерську концепцію.
 • При виборі береться до уваги і те, в якій кімнаті двері буде встановлена — для ванної кімнати, кухні, вбиральні краще вибирати глухі однодольні моделі, в спальню підійдуть з матовими скляними вкрапленнями, до зали і коридор можна встановлювати з прозорим склом, а в дитячу краще вибирати без вставок, так безпечніше.
 • Сучасні міжкімнатні двері повинні поєднується між собою — в ідеалі краще вибирати однакові дверні конструкції для всіх приміщень, також вони за стилістикою повинні відповідати вхідний.
   

Основне правило — гармонійність і загальна концепція. Стиль всього будинку повинен бути однаковим, будь він класичний або сучасний, значення не має.


Вибираємо колір для сучасних міжкімнатних дверей


Дизайн міжкімнатних дверей підбирається залежно від стилістичного напряму. Колір вибирають з урахуванням колірної гами стін, меблів, підлоги.

Якщо орієнтуватися при виборі на навколишні поверхні, то краще уникати однакових відтінків. Двері, хоч і незначно, але повинна виділятися із загальної колірної гами стін. Виняток становить класичний білий колір. Останній навіть із звичайною світлої стіною буде виглядати органічно. Сучасний стиль передбачає гру на контрастах, тому при бажанні можна добирати протилежні тону, таким чином, створюючи цікаві акценти. Головне, щоб результат виглядав органічно.

Если нет желания использовать любые яркие цветовые решения, то можно применять универсальный классический вариант — дверь цвета натурального дерева. Даже современный стиль вполне предполагает такое решение. Такой окрас одновременно не будет сочетаться ни с чем, но и не испортит общую картинку.
 

 

Современные межкомнатные двери в большинстве случаев должны комбинироваться с поверхностью пола и не сильно отличатся по тону от нее. Если в комнатах разное напольное покрытие, то широкий плинтус и наличники должны быть идентичного цвета, чтобы добиться гармоничного сочетания тонов. Подобное решение пришло к нам из Америки и для отечественного пользователя может показаться странным, но тем не менее в современном дизайне выглядит вполне уместно. Классический вариант — двери, пол, плинтус и наличники одного цвета.

При сочетании цвета двери и стиля помещения можно брать во внимания следующие правила:

 • модели под естественное дерево одинаково хорошо подходят к экодизайну и барокко;
 • изделия холодного оттенка оптимальное решение для минимализма или стиля хай-тек;
 • темные или насыщенные яркие тона допускает только современное оформление;
 • натуральные окрасы, эффект состаренной двери идеально впишутся в классический прованс, кантри;
 • бежевый, белый — это всегда итальянская классика, основная особенность цветов в универсальности, по сути они подойдут практически для любого стиля.

 


Дизайн межкомнатных дверей можно подбирать с учетом мебели. В простом интерьере при отделке дверной конструкции лучше избегать слишком большого количества деталей придерживаясь минимализма. Классика дает более широкое поле для фантазии, предполагая богатое декорирование. Выбирая стиль — классический или современный, смотрите, чтобы он в первую очередь была вам по душе.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner