Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

ТОП-5 причин виготовлення вхідних дверей під замовлення

ТОП-5 причин виготовлення вхідних дверей під замовлення

Придбання та встановлення вхідних дверей, незалежно від того дерев'яні чи металеві, складне завдання. Адже від якості і міцності конструкції залежить безпека будинку або квартири. Є два варіанти придбання: вхідні двері на замовлення в Києві і вибір готової конструкції. Кожен з них має свої плюси і мінуси, з якими спробуємо розібратися.


Чому вхідні двері на замовлення в Києві оптимальний варіант


Підібрати оригінальні металеві двері для квартири і будинки завдання непросте. Особливо, якщо стара двері і дверний отвір не відповідає стандартам. В такому випадку використання готових рішень не підійде, адже дерев'яні і будь-які інші вироби доведеться підганяти, а це не завжди правильний варіант. Створення подібної продукції за індивідуальним замовленням має цілий ряд переваг, які роблять таке рішення особливо вигідним.Індивідуальне виготовлення дверної конструкції дозволять зробити її з точними розмірами, таким чином, спрощується монтаж. Якщо використані точні розміри, то такий виріб більш надійне, при установці двері не пошкоджується, не потрібно докладати особливих зусиль. Проте виміри повинен проводити майстер, інакше можуть виникнути неточності, які впливають згодом на монтаж.

Можна самостійно за допомогою консультанта підібрати матеріал — дерев'яний або металевий. Визначиться з кількістю стулок, бажаним дизайном, кольором, більш міцною фурнітурою і т. д. Вибір нестандартної дверної конструкції під замовлення дозволяє втілити будь-які потреби та побажання, чого не вийти, якщо купувати готовий варіант.

Індивідуальний підхід допомагає створити оригінальну конструкцію, якої немає більше ні в кого не буде. Підбір дизайну, колірного оформлення також залежить від замовника.

Вартість готової дверної конструкції завжди однакова. Вхідні двері на замовлення в Києві можуть бути дешевше — клієнт сам, підбираючи всі елементи, може відрегулювати ціну під свій бюджет.

Створена за індивідуальним замовленням конструкція відповідає всім параметрам, які клієнт сам собі визначає і має оптимальне співвідношення функціональності і привабливого дизайну. Купуючи готову двері, доведеться задовольнятися тим асортиментом, який є і не завжди можна знайти потрібний варіант.Вибираючи дерев'яні або металеві двері, основна трудність виникає з великою кількістю деталей, які потрібно продумати. Однак консультація фахівця завжди допоможе отримати відповіді на всі питання і створити вхідні двері на замовлення в Києві, які перевершать всі сподівання.


Які двері краще вибрати — металеві або дерев'яні


Як вже говорилося, індивідуальний замовлення дозволяє вибрати будь-яку начинку для дверей і дизайн. Якщо вибирати матеріал, то краще віддавати перевагу металевим конструкціям з достатньою товщиною металу. Якщо останній обраний неякісний або тонкий, то такі двері не буде забезпечувати необхідного рівня безпеки.

Дерев'яні моделі відносяться до тим варіантам, які поступово відходять у минуле. Якщо для міжкімнатних дверей дерево — відповідний матеріал, то для вхідних не зовсім. Адже останні постійно піддаються негативній дії води, сонця, високих і низьких температур. Дерев'яне дверне полотно таких навантажень не витримає. Якісний метал з міцної обробкою збереже нормальний вигляд і функціональність протягом тривалого часу.

Металеві конструкції володіють відмінними теплоізоляційними властивостями, не пропускають в приміщення холод, звуки з вулиці, неприємні запахи. Якщо у виробі передбачений наповнювач, то така модель зможе витримувати пряме вплив вогню від 30 хвилин. Підбираючи матеріал самостійно, можна використовувати саме той варіант, який забезпечить подібні характеристики. Терміни виготовлення дверної конструкції під замовлення можуть бути дещо більше, ніж створення готової продукції за шаблонами.При выборе немаловажно выбрать проверенного производителя, который сможет воплотить ваши мечты в реальность и создать прочные, надежные металлические или деревянные двери. Лучше всего, если компания будет предоставлять полный комплекс услуг — от проведения замеров до монтажа готовой конструкции. В таком случае, клиент сможет получить качественный результат по доступной цене.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner