Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Як вибрати вхідні двері в приватний будинок: поради професіоналів

Як вибрати вхідні двері в приватний будинок: поради професіоналів

На ринку є великий асортимент різних моделей вхідних дверей для установки в приватний будинок або квартиру. Правильний підбір виробів має цілий ряд тонкощів, з якими потрібно ознайомитися заздалегідь, щоб зробити вдале придбання. При виборі потрібно враховувати, що вхідні двері в будинок може істотно відрізняться від квартирної. Перша встановлюється на вулиці, тому постійно піддається негативному дії води, снігу, вітру, сонячного випромінювання, змін погодних умов, перепадів температур. А також, в першу чергу, потрібно враховувати особливості конкретного приміщення, технічні та експлуатаційні характеристики, а не дизайн або ціну. Вхідні двері, яка використовується для установки в приватний будинок, повинна відповідати ряду характеристик і параметрів.Яка вона — ідеальна вхідні двері в будинок

 

  • У створенні конструкції повинні використовуватися тільки якісні міцні матеріали, завдяки яким двері буде витримувати будь-які навантаження в процесі експлуатації.
  • Дійсно якісна конструкція повинна зберігати нормальний вигляд навіть під постійним впливом негативних факторів, адже виріб в приватний будинок встановлюється не на один рік.
  • Зовнішня обробка повинна відрізнятися цветоустойчивость десятки років, тому окрема увага приділяється не тільки внутрішнього наповнення дверей, але і зовнішніми характеристиками.
  • Основний параметр після якості — забезпечення необхідного рівня безпеки, двері в приватний будинок повинна бути стійкою до механічних впливів і досить надійним, щоб витримати спроби злому, не допустити проникнення в приміщення.
  • Хороша конструкція не пропускає холод, запобігає втрати тепла.
  • Важливим критерієм є розміри — перед придбанням і вибором моделі слід обов'язково точно виміряти старі двері і дверний отвір, краще, якщо виміри проведе професіонал, тоді вдасться уникнути складнощів під час монтажу.
  • Володіє звукоізоляційними властивостями, відрізняється високою герметичністю.

 


Двері вхідні в будинок повинна поєднувати в собі відмінні характеристики і привабливий дизайн. За фактом на зовнішню обробку звертають увагу в першу чергу. Якщо вибирати виріб в квартиру, то вона в більшості випадків глуха і максимально проста. Дверна конструкція в приватний будинок має безліч варіантів цікавого дизайну. Для прикраси використовуються скла, ковка, всілякі декоративні елементи, які надають виробам родзинки і не впливають на безпеку, а також функціональність.


Якими бувають двері в приватний будинок


До недавнього часу в основному використовувалися дерев'яні двері. Однак у них занадто багато мінусів і застосування натурального дерева в якості основи дверної конструкції вже відходить в минуле. Вони швидко втрачають свій вигляд, пропускають тепло і не забезпечують потрібного рівня безпеки.Самий популярний і практичний варіант — металева двері в приватний будинок. Вона відмінно справляється з усіма необхідними функціями. Відрізняється високим рівнем надійності, не пропускає тепло, зберігає нормальний вигляд і функціональність при постійній активній експлуатації.

Ще один варіант — металопластикові модель. Така конструкція краще, ніж дерев'яна, проте за технічними й експлуатаційними характеристиками поступається металевим конструкціям. Вона, частіше всього, встановлюють в офісах, магазинах, торгових центрах і т. д. В приватний будинок найкраще підходять саме вироби з металу.Металлическая дверь должна иметь толщину полотна 1.5-2 мм. Если последняя будет небольшой, то такую конструкцию легко можно вскрыть обычным консервным ножом. Таким образом, очень важно подобрать действительно проверенного производителя, который создает свою продукцию с учетом международных требований и стандартов.

В конструкции для улучшения безопасности имеются продольные и поперечные ребра жесткости. Коробка должна иметь толщину стали 50 мм, минимум два замка. Качество последних также определяет уровень надежности последних.

На придбання вхідних дверей в будинок економити не можна. Якісна оригінальна міцна модель дешево коштувати не буде, проте виконає свою функцію не один десяток років, захищаючи і прикрашаючи оселю.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner