Кошик
63 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Як роблять вхідні двері

Як роблять вхідні двері

Безпека кожної квартири, будинку чи іншого об'єкта в першу чергу залежать від якості і надійності вхідних дверей. Неодноразово було доведено, що навіть наявність суперсучасної сигналізації, підключення до пульта центральної охорони не може на 100% гарантувати недоторканність житла, тому до вибору вхідних дверей потрібно поставитися з особливою уважністю.

Актуальний асортимент моделей вражає різноманітністю, тому для кожного об'єкта можна знайти оптимальний варіант. Розглядаючи запропоновані моделі, необхідно звертати увагу і на ряд факторів, які гарантують високу надійність і міцність конструкцій. Від того, як на виробництвах роблять вхідні двері, багато в чому залежить їх ефективність, безпеку.

 

Конструктивні особливості вхідних дверей

Для досягнення надійності й міцності вхідних дверей важливо правильно вибрати метал, з якого будуть зроблені основні елементи конструкції. Сумлінні виробники застосовують металопрокат авторитетних металургійних заводів. Для розкрою полотна використовується плазмова різка. Даний метод дозволяє максимально точно сформувати заготовку, яка в подальшому обробляється на листогибочном пресі.

На багатьох виробництвах роблять вхідні двері в три етапи:

  • виготовлення дверної коробки, яка буде встановлена в отвір. Далі на коробку закріплюється дверне полотно. Для виробництва даного елемента застосовується профільна труба, внутрішній простір якої заповнюється піною чи деревом;
  • виробництво каркаса полотна з профілю. Він стане основою для приварювання петель, для формування особливих отворів для монтажу замка;
  • виготовлення дверного полотна із сталевого листа різної величини. Для стандартних моделей застосовується сталь не більше 5 мм завтовшки. Якщо мати на увазі броньовані двері, то для їх виробництва використовують сталевий лист не менше 6 мм завтовшки.

Варто відзначити, що врізка замка, установка фурнітури і інших декоративних елементів проводиться безпосередньо на об'єкті, тому дані процеси не мають безпосереднього відношення до виробничого процесу.

вхідні двері

Додатковими елементами, які можуть бути встановлені на виробництві, є ребра жорсткості. Для цього застосовується зварювання, яка дозволяє виконувати установку ребер у вертикальному і горизонтальному положенні, а також комбіновано, у формі сітки. Для підвищення характеристик взломостойкості також можуть бути присутні такі елементи:

  • лист сталі, який розташовується між зовнішнім і внутрішнім полотнами;
  • вертикальні ригелі замикання, керовані приводом для замикання в порозі і верхньої частини дверної коробки;
  • протизнімні штирі, протидіючі демонтажу полотна навіть у тому випадку, коли вдалося зрізати петлі.

Про необхідність присутності даних елементів і багатьох інших необхідно повідомляти на етапі проектування, коли вхідні двері виготовляється під замовлення, або модернізується готова модель.

 

Тепло-, шумоізоляція вхідних дверей

Розібравшись з конструкційними особливостями вхідних дверей, варто також сказати про тепло-шумоізоляційних складових. Даний нюанс багато в чому визначають комфорт усередині приміщень, а також допомагає уникнути нецільових втрат тепла. Для захисту від вуличного шуму, холодного повітря, сторонніх запахів та інших несприятливих факторів передбачені ущільнювачі, які розташовуються по периметру полотна. Популярним матеріалом для цього є прогумовані стрічки.

Двері на вхід

Відмінним накопичувачем тепла також є внутрішній наповнювач, який обов'язково присутній між зовнішньою і внутрішньою панеллю вхідних дверей. Мінеральну вату і пористий пінополіуретан найчастіше використовують, коли роблять вхідні двері високої якості. Крім відмінних теплоізоляційних якостей, вата також характеризується вогнестійкістю, низькою теплопровідністю, що дозволяє також збільшити безпеку конструкції.

 

Потрібні декоративні панелі на вхідних дверях?

Каждый покупатель знает, что каждый дополнительный элемент конструкции входной двери является еще одной статье расходов. И нередко, возникает вопрос, насколько необходимы декоративные панели. Каждое металлическое полотно в базовом варианте имеет порошковое покрытие, которое защищает металл от коррозии, других видов износа. В таком виде входной дверью можно пользоваться, но гораздо лучше выбрать декоративные панели, которые помимо защитных функций, также обладают эстетическими свойствами.

Покрытия разного типа также обеспечивают шумо-, звукоизоляцию поэтому конечно, при наличии средств, есть возможность выбрать модели данной категории. Гладкие панели являются самыми простыми и недорогими, обычно покрыты полимерной пленкой под дерево или шпоном со слоем защитного лака.
Фрезерованные панели имеют такое же покрытие, как и гладкие, но в отличие от них имеют рисунок, выполненный при помощи фрезера. Их устанавливают как на серийные модели, так и на конструкции под заказ.

3D-панелі на відміну від фрезерованих мають опуклий малюнок. Вони також покриваються шпоном або плівкою, вхідні двері набуває стильний, дорогий зовнішній вигляд. Іноді в якості декору вбудовується дзеркало, що підвищує функціональність поверхні. Двері з дзеркальною панеллю візуально розширюють внутрішній простір, що особливо актуально для невеликих передпокоїв, коридорів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner