Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Що таке дверне полотно?

Що таке дверне полотно?

Звичайний користувач рідко замислюється про те, що таке дверне полотно і яке воно буває. Насправді ж від того, з чого зроблені глухі міжкімнатні двері, залежить, скільки вони зможуть прослужити, залишаючись у первісному вигляді. А адже глухі внутрішні двері змінюються далеко не кожен рік. Тому варто володіти якомога більшою кількістю інформації про те, що таке дверне полотно глухе, а також як правильно вибрати і купити двері в кімнату.

 

Що таке дверне полотно

Дверним полотном називають рухому частину дверей, яка виконує отворяющие функції. Щоб полегшити вагу конструкції, практично всі сучасні моделі робляться за каркасною технологією. це відкриває широкі можливості декорування, а також гарантує довговічність керуючої фурнітурі.

 

Глухі міжкімнатні двері — типи полотна

Перше, на що варто звернути увагу при виборі, це тип полотна, з якого зроблені глухі внутрішні двері. Найбільш поширеними є такі типи:

● фільончасті;

● збірні;

● щитові.

Фільончасті глухі двері в кімнату є досить міцними і довговічними. Усередині них міцний дерев'яний або металевий каркас, а зверху прикріплені фільонки з МДФ або іншого матеріалу. До речі, за такою технологією роблять різні вхідні двері. Раніше існувала думка, що через використання шкідливих клеїв, такі конструкції небезпечні, особливо для тих, хто має проблеми з диханням. Сьогодні хімічну складову замінили самоблокуються шипові елементи. Тому филенчатое глухе дверне полотно повністю безпечно.

 

 

Збірні глухі міжкімнатні двері також відрізняються високою міцністю. Технологія виробництва дозволяє робити досить оригінальні моделі, комбінуючи не тільки кольору, але і матеріали, а також фактури. Неоціненною якістю є їх вологостійкість. Таке глухе дверне полотно не накопичує вологу всередині конструкції, при цьому вентиляція також продумана на високому рівні. Придбати такі двері стане відмінним рішенням, але ціна на них може бути трохи вище, ніж у аналогів.

 

 

Щитові внутрішні двері є найбільш простою конструкцією. На каркас, який зазвичай роблять з бруса, набивається щит з МДФ. Такі двері завжди глухі, однотонні. Їх рідко використовують у складних дизайнерських задумки, хіба що в стилі мінімалізм. Таке дверне полотно просто необхідно оберігати від вологи. Це не самий довговічний варіант для ванної кімнати, особливо якщо її постійно тримають закритою.

 

Як глухі відкриваються внутрішні двері

Тип полотна різниться і за системою відкривання. Найбільш затребувані глухі двері в кімнату бувають:

● розпашні (всередину або назовні);

● розсувні (система купе);

● складні (типу гармошки або ширми).

Класичні внутрішні двері, це, звичайно ж, розпашні. Вони можуть відкриватися як всередину, так і назовні. Бувають як з одного полотна, так і з двох. А є моделі, які можуть відкриватися відразу в обидві сторони. З незрозумілої причини вони не сильно прижилися, але насправді такі двері в кімнату або кухню дуже зручні, якщо габарити приміщення дозволяють безперешкодно користуватися такою конструкцією.

 

 

А от в умовах обмеженої площі знайшли своє застосування розсувні і доладні двері в кімнату, вони вимагають набагато менше місця для відкривання, а також у відкритому вигляді не перешкоджають, наприклад, вузькому проходу. Хоча іноді такі моделі використовуються і в дизайнерських цілях для оформлення приміщення в певному стилі.

 

Як вибрати правильні глухі двері в кімнату

Якщо ви вирішили купити глухі двері в кімнату, необхідно зіставити кілька факторів. На такому предметі явно не варто економити, так як вигода буде дуже недовгострокової і обернеться необхідністю заміни полотна в найближчому майбутньому. Варто віддати перевагу якісним сучасним матеріалів — дерева, МДФ. Деяким подобається вигляд скляних міжкімнатних дверей, але це абсолютно непрактична рішення. Вони вимагають більш ретельного і трепетного догляду, так і в будинку, де є маленькі діти або великі домашні тварини, такі міжкімнатні двері взагалі заборонені.

 

 

Дуже важливий виробник. Не варто довіряти неперевіреним фірмам-одноденкам, що роздає листівки у метро. Краще вибрати фірму з хорошими відгуками в Києві або Одесі, і саме там купити краще глухе дверне полотно.

 

Краще дверне полотно глухе

При виборі полотна варто вивчити деякі терміни і поняття. Наприклад, потрібно знати, що таке притвор. Це спеціальна планка, яка додатково з'єднує дверне полотно і коробковий брус. Така незначна деталь в рази підсилює жорсткість конструкції і робить її набагато більш міцною, а значить і довговічною. Якщо притворів багато, то такі глухі міжкімнатні двері будуть мати підвищену шумоізоляцію.

 

 

Якісне дверне полотно може йти зі спеціальною фабричної зарезкой під петлі та іншу фурнітуру. Так як місця зрізів оброблені особливим чином туди не буде проникати волога, а значить — двері прослужать довше.

Мабуть, це всі тонкощі, які потрібно знати, вивчаючи всі нюанси вибору і покупки дверного полотна.

Дверне полотно — це рухливий елемент конструкції, який відкриває і закриває отвір в стіні. До його вибору слід підходити грунтовно, оскільки воно є самим великим і помітним елементом конструкції. Сучасні технології дозволяють змінити зовнішній вигляд полотна без його заміни шляхом фарбування. Це самий простий і недорогий спосіб надати дверного блоку більш свіжий вигляд, вписати його в оновлений інтер'єр кімнати. Зверніть увагу, що не всі види полотен підходять під фарбування. Деякі покриваються плівкою або містять скляні вставки.

 

Чим відрізняється дверне полотно під фарбування

 

Основною відмінністю дверного полотна, спеціально створеного під фарбування, є відсутність фінішного покриття. Деякі виробники реалізують такі елементи вже з грунтовкою, але ця опція може бути відсутньою. Іноді у подібного полотна є алюмінієва окантовка — вона захищає краю і допомагає зберегти початковий зовнішній вигляд виробу як можна довше.

Для того, щоб додати дверному полотну під фарбування потрібний вигляд після його покупки і установки, слід:

  • зачистити поверхню від пилу та інших забруднень;
  • нанести ґрунтовку для вирівнювання та поліпшення адгезії;
  • виконати первинне фарбування і дати час висохнути;
  • використовувати фарбу другий раз для закріплення кольору.

Справиться с этой работой может и обычный домашний мастер, не обязательно приглашать дорогостоящих специалистов. Главное — убедиться в качестве дверного полотна и используемых отделочных материалов. Советуем приобретать продукцию у проверенных поставщиков и от известных производителей. Так вы будете уверенными, что покраска полотна не вызовет сложностей, и конструкция будет успешно выполнять свои функции долгие годы. Именно такие конструкции реализует наша компания. Предлагаем посетить каталог и ознакомиться с ассортиментом.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner