Огляд міжкімнатних дверей по стилю
Вибрати дерев'яні двері в кімнату не так просто, як може здатися на перший погляд. Незалежно від того, де розташоване житло, будь то Київ, Одеса або невелике містечко, інтер'єр кімнати однаково важливий, і внутрішні двері в ньому грають не останню роль. Сучасні міжкімнатні двері від виробника чітко розділені по стилю, тому вони не порушать загальну стилістику приміщення, якщо будуть правильно підібрані разом з коробкою.
Основні стилі міжкімнатних дверей від виробника
Кожна деталь в інтер'єрі не може бути сама по собі, вона повинна гармонійно вписуватися в загальний стиль приміщення, щоб не створювати дисонанс. На щастя, від виробника внутрішніх дверей на сьогоднішній день можна домогтися буквально будь-якого оформлення. Завдяки сучасним технологіям і матеріалам, міжкімнатні двері з коробкою приймають такий вигляд, який потрібно клієнту. Так, звичнішого дерев'яні двері в кімнату під ПВХ, ламінуванням, шпоном або екошпоном не тільки знаходять ряд певних властивостей, але і стають досконалішими зовні.
З відомих на сьогоднішній день стилів міжкімнатних дверей, популярних в Києві, Одесі та інших великих містах, можна придбати наступні:
● модерн;
● арт-деко;
● внутрішні двері з коробкою в класичному стилі;
● дерев'яні двері в стилі прованс;
● бароко;
● двері кімнату в стилі хай-тек.
Двері в кімнату можуть бути не тільки орними, але і навісними, розсувними, кишеньковими, подвійними, французькими і голландськими. Для французьких внутрішніх дверей характерна максимальна застекленность, завдяки якій кімната стане світліше і охайнішим. Відмітна особливість голландських дверей — автономна верхня і нижня частина. Враховуючи можливості приміщення, важливо вибирати не тільки стиль внутрішньої двері, але і її тип.
Класичні дерев'яні двері з коробкою
Двері в кімнату в класичному стилі відрізняють такі зовнішні ознаки, як стриманість у формах і відтінках, простота, чітке пропорційне відповідність. Для класики також характерні переважно світлі натуральні відтінки — білий, бежевий, пудровий. В дорогих особняках Києва, Одеси статусні особистості віддають перевагу класичні міжкімнатні двері з різьбленням і позолотою, але навіть такі розкішні внутрішні двері не повинні виглядати занадто екстремально. При їх виготовленні від виробника потрібно гармонійно поєднати простоту і аристократичність, тому такі двері в кімнату відносять до класики. Їх легко поєднувати з іншими стилями, завдяки універсальності вони відмінно впишуться і в приміщення в стилі бароко, модерн, кантрі, а також підтримають романтизм і консерватизм.
Справжня класична двері — виготовлена переважно з натурального дерева. Однак тепер цей стиль припускає використання та інших матеріалів, які дозволяють оформити двері з забарвленням «під дерево». Натуральні дерев'яні міжкімнатні двері не завжди мають покриття. Так, завдяки шикарному відтінку, не потребують тонуванні лаком вироби з вишні, венге, дуба. Дешеві дерев'яні внутрішні двері розкривають лаком, щоб зробити вигляд максимально естетичним. Також вони можуть мати скляні вставки, причому скло може займати до 50% від всієї площі дверей в кімнату.
Двері в кімнату в стилі хай-тек
Для міжкімнатних дверей в стилі хай-тек характерний ряд ознак, завдяки яким їх легко впізнати. Вони виконані в простих геометричних формах без будь-якої химерності, мінімально декоровані, ергономічні, трохи або значно прозорі. Чіткий ознака даного елемента інтер'єру в стилі хай-тек полягає в поєднанні матових і глянсових матеріалів. Взагалі цей стиль передбачає ультрасучасність, тому вона повинна бути і в загальній стилістиці інтер'єру. Не можна купити такі двері в кімнату з інтер'єром в стилі прованс, тому що це буде повний провал.
Ар-деко в оформленні внутрішніх дверей
Двері в стилі ар-деко повністю виправдовують приналежність до такого стилю. Тільки їм притаманний виключний дизайн, найдорожчі матеріали, благородство фурнітури. Частіше міжкімнатні двері в стилі ар-деко виготовляють з важких деревних порід як темних, так і світлих тонів. В оформленні такі елементів інтер'єру вітаються сміливі колірні рішення. Вони можуть бути декоровані будь-якими яскравими принтами, аж до золотого, леопардового або якихось квіткових кольорів. Все це розкішно виглядає в поєднанні з матовим склом, а також дивовижними вітражами. Останні можуть сформувати на внутрішній двері в стилі хай-тек зображення казкових і міфічних персонажів, рослинних візерунків, східних мотивів.
Двері в стилі кантрі для приміщень Києва та Одеси
Внутрішні двері в стилі кантрі рідко вибирають для приміщень великих міст. Зате вони шикарно виглядають в сільських будинках, заміських котеджах, дачних будиночках. Для них характерний зайвий декор, якісь елементи різьблення або скляні вставки. Двері в кімнату в стилі кантрі повинні створювати атмосфери затишку, але при цьому не завдавати шкоди респектабельність інтер'єру. Вони лаконічні, прості і деколи примітивні, але нерідко їх прикрашають якимись предметами вжитку — ополониками, підковами, дзвіночками і т. д. У дверях кантрі-стилю завжди присутня якась грубість — масивні ручки, неакуратні петлі, ковані деталі.
Які двері купити — рекомендації від виробника
Незважаючи на те, що на сьогоднішній день вибір міжкімнатних дверей досить широкий, моменту з вибором колірної гами не уникнути. Рідко хто наважується купити якісь екстремальні забарвлення, в основному внутрішні двері намагаються «прив'язати» з відтінком меблів, підлоги, елементів меблів. Для вирішення даної проблеми можна використовувати один з безпрограшних варіантів:
● дотримуватися нейтральності у кольорі;
● підібрати міжкімнатні двері під стіни;
● купити двері в кімнату у відповідності з кольором підлоги;
● скомбінувати їх зі стилем і кольором меблів.
Напевно найкращим рішенням у цій ситуації більшість вважатиме дотримуватися нейтрального виконання. Колір натурального дерева однаково виглядає і в класиці, і кантрі, і в бароко. Якщо вибрати самі темні деревні відтінки, можна додати кімнаті нотку строгості. Найсвітліші внутрішні двері додадуть легкість і додадуть трохи світла. Ну, а коричневі й рудуваті двері в кімнаті завжди виглядають затишно і роблять інтер'єр тепліше. Не менш універсальними вважаються такі відтінки, як бежевий, пудровий, сірий, класичний чорний і білий. Їх необов'язково підбирати в тон якихось деталей інтер'єру, але в ідеалі хоча б плінтус повинен гармоніювати з дверима, якою б універсальною вона не була.
Що стосується вибору внутрішньої двері під підлогу, головна складність буде полягати в різниці кольору підлогового покриття в суміжних приміщеннях. Рідко коли з одного і з іншого боку міжкімнатних дверей однаковий тип і відтінок покриття, не кажучи вже про збіг стилів кімнат. У цьому випадку знов-таки зупиняють свій вибір на нейтральних кольорах або домагаються від виробника різного відтінку з лицьової і тильної сторони дверей.
- Виробництво паливних деревяних пелет в УкраїніЯкі переваги маєть виготовленні пелети в Украіні