Кошик
100 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
вул. Депутатська 3, Київ, Україна
Фабрика дверей «Cortez»

Як вибрати колір міжкімнатних дверей

Як вибрати колір міжкімнатних дверей

 

В ремонті житлового або комерційного приміщення важливо правильно вибрати колір міжкімнатних дверей. У кожному приміщенні їх встановлюють для досягнення певних естетичних і функціональних цілей. Колір дверей прямо визначає інтер'єр всього будинку. Надихнутися і подивитися приклади допоможе великий асортимент фото в мережі.

 

Види міжкімнатних дверей

 

Приступаючи до початку ремонтних робіт, варто спочатку вибрати дизайн оформлення приміщень. Так буде простіше підібрати колір дверей в інтер'єрі.

Однак крім колірного рішення, варто визначитися з типом і моделлю дверей, які потрібно встановити в тому чи іншому приміщенні.

Серед найбільш популярних моделей зустрічаються:

  • глухі;

  • засклені;

  • об'єднані.

Вибір між цими моделями визначається особистими перевагами і цілим рядом факторів. Всі ці конструкції будуть доречні в будинку, квартирі, офісі або державному закладі.

Двері зі скляним вставками буде актуальна у ванній кімнаті, якщо вона утворює з вікном єдину лінію. Вона також буде доречна в спальні, кабінеті, кімнаті відпочинку та інших. Основний плюс цього виробу — можливість пропускати світлові промені. Таким чином, приміщення стає світліше. Фото інтер'єрів з такими дверима легкі і світлі.

Глухі моделі можна встановлювати в приміщеннях, де необхідний високий рівень приватності. Вони ідеально підійдуть для кабінетів і робочих зон. Однак варто врахувати, що світло через такі двері не проникає, тому потрібно буде використовувати штучне освітлення.

Фото офісів на просторах інтернету завжди демонструють класичний стиль і колірне рішення. При цьому двері можуть бути засклені чи ні. В компаніях, які піклуються про власну популярності дизайн двері розробляється з урахуванням корпоративного стилю. Такі вироби стильно виглядають на фото і привертають увагу гостей і партнерів компанії.

Вибір міжкімнатних дверей залежить від особистих переваг і загальної тенденції інтер'єру.


Все за рахунок великої кількості природного освітлення.

Глухі моделі також можуть встановлюватися скрізь, вони забезпечують більшу ступінь приватності і дозволяє зонувати внутрішній простір без урахування прозорого «віконця» у закритій двері.

 

 

Однак якщо у вашому коридорі немає вікон, потрібно використання штучних джерел світла в будь-який час доби (при обліку закритих дверей).

 

Міжкімнатні двері для дому і офісу

 

Як правило, для офісу вибирають практичні класичні двері. Вони можуть бути заскленими (якщо мова йде про окрему зону, що має основний, добре захищений вхід), або глухими (у випадку з великими офісними будівлями, де в кожному приміщенні знаходяться різні компанії). Винятком є офіси організацій, для яких важливий PR, які використовують всі засоби для створення правильного іміджевого посилу. У цьому випадку міжкімнатні двері можуть бути ексклюзивними, створеними в стилі і тематикою, пов'язаною зі специфікою роботи організації.

Вибір міжкімнатних дверей для житлового будинку або квартири, цілком залежить від уподобань власника. Засклені, глухі (або і ті, і інші, але в одному стилі та кольоровій гамі), такі двері можуть виглядати буквально як завгодно.

 

Вибираємо правильний колір міжкімнатних дверей

 

Після вибору моделі можна приступати до підбору колірного рішення.

Існує цілий ряд способів за вибором підходящого відтінку. Від класичних варіантів кольору натуральної деревини до футуристичних.

До стандартних і завжди доречним варіантів варто віднести білий колір. Він простий і лаконічний. Вибір такого відтінку істотно розширює простір, і не відволікає увагу від основних деталей інтер'єру. На фото така обробка завжди виглядає стильно. Білий колір двері доречний на глухих і засклених моделях. Він відмінно вписується в обстановку з білими вікнами і світлими меблями.

Коричневий колір також вважається універсальним, особливо якщо виробу надається текстура натурального дерева. Тут можна вибрати один відтінок або комбінацію з двох контрастних. Таке оформлення застосовують для класичного інтер'єру, кімнат в скандинавському або еко стилі. Коричневі двері вибирають таким чином, щоб вони поєднувалися з відтінком підлоги, плінтуса або меблів.

При выборе цвета межкомнатных дверей также учитывают сочетание дверей разных комнат между собой. Разные оттенки в одном коридоре квартиры будут выглядеть нелепо. Если в доме предусмотрено несколько этажей, то на каждом должен быть один цвет двери. Кроме того, необходимо следить за тем, чтобы все двери были одной или хотя бы похожих моделей.

Существует несколько рекомендаций для выбора цвета межкомнатных дверей:

  • дайте волю фантазии, не смотрите в сторону шаблонов;

  • окрас дверей не обязательно должен повторят цвет стен или мебели;

  • допустима установка двери в нейтральном цвете;

  • найпростіший спосіб зробити дизайн в одному стилі — підібрати вікна і двері в єдиному кольорі;

  • будь-які двері можна перефарбувати або розмалювати авторськими малюнками.

Міжкімнатні двері — елемент дизайну кімнати, який не піддається чітким правилам. Основне завдання домогтися гармонії між усіма деталями і відтінками. Для цього можна скористатися послугами дизайнера, який запропонує фото ідей, класичної палітрою поєднання кольорів або ідеями з інтернет. Відчуття смаку і орієнтація на результат допоможуть створити якісний дизайн.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner