Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Одностулкові і двостулкові вуличні двері — особливості і переваги

Одностулкові і двостулкові вуличні двері — особливості і переваги

Установка якісних вхідних дверей в житлове, виробниче або адміністративне приміщення — це важливий пріоритет забезпечення безпеки знаходяться в них людей або майна. У кожному конкретному випадку для цих цілей підбирається найбільш відповідний тип конструкції. Критеріями вибору служать необхідний рівень стійкості до злому, габаритні параметри, вимоги до зовнішнього вигляду і фінансові можливості замовника.

За критерієм габаритів дверного отвору, в який необхідно встановити вхідні двері, визначається, що більш вигідно — ставити одностулкові або двостулкові конструкції. Оскільки мова йде про вуличних дверях, то в більшості випадків це вироби орного типу, оскільки саме такий тип є найбільш оптимальним.

 

Види орних вуличних дверей

 

Як ми вже згадували, найбільш поширеним видом вуличних дверей є вироби орного типу. Такі моделі є найбільш традиційними. Їх конструкція складається з короба, на який з лівого або правого боку допомогою петель кріпляться дверне полотно. В залежності від того, яку конфігурацію мають розсувні двері (одностворчатую або двустворчаті), визначається загальна кількість петель для кріплення.

Одностулкові конструкції орного типу являють собою найпростіший вуличний варіант. Вони володіють тільки одним дверним полотном, яке може комплектуватися різноманітними декоративними і функціональними елементами — куванням, скляними або пластиковими вставками, вхідним отвором для тварин і іншим.

 

 

Двостулкові двері застосовуються у випадках, якщо ширина дверного прорізу занадто велика для установки одностулкової конструкції. Вироби такого типу включають в себе два рухомих полотна, загальна ширина яких може становити близько 240 див.

 

Конструктивні особливості одностулкових і двостулкових дверей

Оскільки і одностулкові і двостулкові вуличні двері відносяться до типу орних виробів, вони мають багато спільних рис і особливостей. Проте також існує ряд факторів, за якими дані види конструкції можуть істотно відрізнятися між собою. До них відносяться:

  • габаритные размеры. В случае с одностворчатыми уличными моделями максимальная ширина дверного полотна, которое может быть установлено на входной проход, как правило, не превышает 120 сантиметров. Для проемов большей ширины используются либо комбинированные, либо двухстворчатые распашные изделия, общая ширина полотен которых может составлять до 240 сантиметров;

  • направление открывания. Те и другие модификации могут открываться внутрь, а также наружу, однако, в случае установки последних важно учитывать разность сторон крепления полотен дверей, и подбирать соответствующие петли;

  • місце установки. Одностулкові і двостулкові двері орного типу можуть бути встановлені як в під'їздах, так і в безпосередньому контакті з вулицею. У другому варіанті краще зупинити свій вибір на вуличних виробах, що мають високий рівень теплоізоляції. У разі ж встановлення в під'їзді можна використовувати більш прості моделі.

 

 

Основними перевагами розпашних дверей різних модифікацій є їх висока надійність, можливість встановлення в проходах будь-яких нестандартних розмірів, а також відмінні характеристики шумо - і термоізоляції. У нашому каталозі ви знайдете широкий асортимент найкращих виробів подібного типу, серед яких кожен користувач може знайти саме той варіант, який буде оптимальним особисто для нього під існуючі умови.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner