Кошик
100 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
вул. Депутатська 3, Київ, Україна
Фабрика дверей «Cortez»

Кування як елемент декору дверей

Кування як елемент декору дверей

Кожен відповідальний сучасна людина серйозно підходить до забезпечення безпеки себе і своєї сім'ї, а також недоторканності майна. Одним з важливих елементів захисту будь-якого будинку, офісу або квартири є вхідні двері. Оскільки саме через дверний прохід здійснюється левова частка незаконних проникнень на закриту територію, вибір максимально якісних і надійних конструкцій стає життєво важливим. Проте, звертаючи увагу на характеристики безпеки металевих броньованих дверей, багато користувачів бажають отримати не просто безлика виріб, а володіє приємним естетичним виглядом, доповнює стиль оформлення фасаду будівлі. Тому широке поширення отримують металеві двері з елементами ковки.

Вони володіють вираженою індивідуальністю, відмінними характеристиками надійності і здатні повністю задовольнити естетичні вимоги будь-якого замовника.

 

Сфера застосування металевих дверей з елементами ковки

 

Вхідні металеві двері з елементами ковки, являють собою ексклюзивні вироби. Тільки завдяки цьому фактору продукція такого роду автоматично відноситься до преміального класу. Поєднуючи багатовіковий досвід, напрацьованим майстрами роботи з металом, і сучасні технології, ковалі створюють справжні шедеври.

 

 

Сфера застосування вхідних металевих дверей з елементами ковки досить широка. Вироби подібного роду незмінно привертають до себе увагу оточуючих своїм вишуканим виглядом, і тому користуються великою популярністю серед забезпечених людей з гарним смаком, власниками великих заміських будинків і котеджів.

Єдиною перешкодою для більш широкої поширеності вхідних металевих дверей з елементами ковки є їх висока вартість. Оскільки наявність преміального декору змушує відповідати за якістю і всі інші компоненти конструкції, кінцева вартість такого виробу залишається стабільно високою. Однак, купуючи вхідні двері, декоровану металевим візерунком, ви завжди можете бути впевнені в кращому якості кожного її компонента.

 

Особливості конструкції вхідних дверей з ковкою

 

Сучасні вхідні металеві двері з елементами ковки являють собою вироби преміальної якості, і володіють цілим рядом особливостей, що виділяють:

  • дверним коробом для такого типу дверей служать вироби з цільногнутого профілю, які володіють кращими показниками міцності і надійності;

  • виготовлення стулок для прикрашених куванням дверей виготовляється з металевих листів товщиною не менше 2 мм;

  • кожне дверне полотно має додаткові ребра жорсткості, що підсилюють конструкцію;

  • для надійного кріплення дверей і забезпечення тривалості терміну її безперебійної експлуатації при монтажі використовуються спеціальні флажковые петлі.

 

Переваги кованих вхідних дверей

 

Металеві вхідні двері з елементами ковки, мають ряд істотних переваг перед іншими виробами аналогічного призначення:

  • більш складний процес злому або пошкодження вхідних дверей;

  • відмінні характеристики шумо - і теплоізоляції;

  • високий рівень міцності — пошкодити ковані елементи без спеціального обладнання практично неможливо;

  • захищеність від негативного впливу факторів зовнішнього середовища досягається завдяки покриттю кованих елементів спеціальним складом, що протидіють корозії;

  • різноманітність варіантів дизайну, яке обмежується лише фантазією замовника і професіоналізмом коваля.

 

 

Вхідні двері з ковкою — це оптимальне поєднання сучасних технологій виробництва високоякісних художніх елементів, яке однозначно припаде до душі багатьом любителям виробів, що володіють власною індивідуальністю.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner