Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Фільончасті двері: що це таке?

Фільончасті двері: що це таке?

Одними з популярних видів одностулкових міжкімнатних дверей, активно використовуються як для будинків і квартир, так і для офісів, виступають фільончасті двері.

Однак, незважаючи на цей факт, мало хто зможе відповісти на питання «Що це таке?». Сьогодні ми докладно пояснимо, в чому полягає суть даної конструкції, і які її основні особливості.

 

Використання та походження фільончастих дверей

 

Назва сучасних одностулкових міжкімнатних фільончастих дверей для будинків і квартир, а також для офісів походить від слова «фільонка» — терміна, яким прийнято позначати вставку в дверне полотно. Як правило, вони більш тонкі, ніж основа двері. Виконання подібного роду вставок дозволяє створити унікальну фактуру дверного полотна, значно урізноманітнити його зовнішній вигляд і придати йому індивідуальність. При цьому не тільки двері стає об'єктом декорування за допомогою фільонки. Остання також може прикрашатися різного роду декоративними елементами — об'ємними або фактурними візерунками, графікою або іншим.

 

 

У сучасних інтер'єрах одностулкові фільончасті конструкції активно експлуатуються в якості міжкімнатних і вхідних дверей, призначених для будинків і офісів. З урахуванням місця установки підбирається і тип матеріалу, з якого виготовлено дверне полотно. Для міжкімнатних виробів підбираються варіанти з більш простими і легкими фільонками, виконаними з МДФ або фанери. Якщо ж мова йде про вхідних дверях, то вибираються більш надійні з металу або твердих порід дерева.

 

Особливості одностулкових міжкімнатних дверей

 

У непідготовленого і не розбирається в цій темі людини напевно виникає питання — а яким чином відбувається встановлення і кріплення фільонки на полотні дверей? Зазвичай вона встановлюється в спеціальну раму, виготовлену з брусів цільної деревини. Вони надійно фіксують фільонку з допомогою розташованих в їх внутрішньої частини пазів. Для додаткового посилення конструкції можуть приєднуватися або приклеюватися штапики.

 

 

З урахуванням того, яку форму має вставка в основне полотно одностулкової фільончастих дверей, виділяють кілька основних видів фільонки:

  • плоска — не володіє ніякими додатковими елементами (виступами, зрізами) плоский лист;

  • об'ємна — є найбільш поширеним варіантом, мають об'ємні елементи. Часто використовується в міжкімнатних дверях для офісів або для будинків;

  • набірна — включає в себе кілька ламелей, стикуючих між один одним за допомогою пазів;

  • фигарейная — вставка з товстої серединою і утончающимися краями.

 

Матеріали для виготовлення дверей для дому і для офісу

 

Одностулкові міжкімнатні та вхідні двері фільончасті, призначені для будинків і офісів, виготовляють з найрізноманітніших матеріалів. Якщо мова йде про дешевих офісних конструкціях, виконують скоріше декоративну, ніж практичну функцію, то основою для дверного полотна можуть бути прості і легкі сорти дерева, а вставки з фанери або МДФ. У приватних будинках використовуються більш дорогі вироби, в яких фільонки можуть бути виконані зі скла різних конфігурацій — матового, кольорового, рельєфного, вітражного, прикрашеного оракалом і т. д. Самими дорогими варіантами є одностулкові міжкімнатні фільончасті двері, виконані з застосуванням порід червоного або чорного дерева, які встановлюються для офісів солідних фірм і для будинків забезпечених людей.

 

 

Такі вироби часто найбільш оптимальне рішення для установки. У нашому каталозі представлено широкий асортимент самих різних моделей, серед яких ви обов'язково знайдете потрібний вам варіант.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner