Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Вибираємо вхідні металеві двері

Вибираємо вхідні металеві двері

У всі часи люди були стурбовані безпекою своєї сім'ї та майна. Сьогодні, зважаючи на досить непросту криміногенну ситуацію в країні, це питання все так само залишається дуже актуальним. Одним з важливих елементів забезпечення безпеки майна в будинку або офісі, а також знаходяться в них людей є підбір якісних і надійних вуличних, а також квартирних вхідних дверей. Тривалий час основою для виробництва цих виробів було дерево, проте сьогодні набагато актуальніше використовувати відповідні конструкції з металу.

Металеві вуличні та вхідні квартирні двері володіють рядом істотних переваг у порівнянні з продукцією аналогічного призначення, виконаними з інших матеріалів. Основними їх перевагами є слабка схильність деформацій, високий рівень пожежної безпеки і захисту від незаконних проникнень. Тим не менш, для розуміння повної картини і вибору найбільш придатних у конкретному випадку вхідних дверей з металу, необхідно розуміти нюанси і відмінності між різними їх типами.

 

Класифікація квартирних, вуличних дверей з металу

 

Сучасні металеві вуличні та вхідні квартирні двері прийнято умовно поділяти за такими основним ознаками:

  • матеріал основи. У більшості випадків металева основа дверей виконується з алюмінію або сталі. Перший варіант вимагає менше часу на виробництво, і може мати більше варіантів декоративного оформлення. Сталеві ж двері приємно відрізняються своїми високими показниками міцності, звуко - і шумоізоляції. Крім виду матеріалу, також важливу роль грає його товщина;

  • зовнішня обробка дверей. Також є важливим показником, оскільки багато в чому впливає на кінцевий вибір будь-якого користувача. Сьогодні основними матеріалами декорування дверей є пластик, МДФ-панелі, дерев'яні накладки або порошкове покриття;

  • стійкість до злому. Мабуть, найважливіший показник безпеки для сучасних металевих вуличних та квартирних вхідних дверей. Більшість виробників виділяють 6 класів захищеності дверей, серед яких двері першого класу захисту можуть бути зламані простим застосуванням грубої фізичної сили, а ось двері шостого класу захисту — тільки за допомогою використання складних технічних та електронних засобів.

 

Як вибрати металеві вхідні двері?

 

Найбільш оптимальний вибір металевих вхідних дверей повинен здійснюватися в першу чергу з урахуванням їх місця розташування та функціонального призначення (вулична, квартирна, офісні і т. д.), з чого слід вибирати згідно з рівнем їх стійкості до злому.

 

 

Багато виробників рекомендують проводити підбір виробів за таким показником, як наявність і кількість додаткових ребер жорсткості, які встановлюються всередині каркаса, і перешкоджають їх деформації, а також покращують показники взломостойкості. Важливим моментом тут є той факт, що з кожним додатковим ребром жорсткості збільшується вага дверного полотна, що підвищує навантаження на петлі, і, відповідно, збільшує їх знос.

Крім цього, вибирати металеву вуличну або квартирну вхідні двері можна, спираючись на товщину зовнішнього металевого листа дверного полотна. Оптимальним варіантом вважається товщина в 2-3 мм. Саме при таких показниках двері не буде занадто масивною, і зможе зберегти свої відмінні показники зламостійкості.

Обов'язковими елементами надійної вхідних дверей є кулькові петлі, вмонтована система «антисрез», два контури ущільнювача по периметру дверного полотна, зовнішній наличник і, звичайно ж, надійна замкова система.

Підібрати широкий вибір дверей ви завжди можете в нашому інтернет-каталозі. Вони не тільки надійно захистять ваш будинок або офіс, але і відмінно доповнювати загальний стиль фасаду і внутрішнього оздоблення будівель.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner