Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Протипожежні двері для торгово-розважальних комплексів з системою Антипаніка!

Протипожежні двері для торгово-розважальних комплексів з системою Антипаніка!

Протипожежні двері для торгово-розважальних комплексів з системою Антипаніка

В процесі проектування і подальшої експлуатації будівельних об'єктів, на яких передбачено регулярне скупчення людей, враховують таку важливу особливість, як безпека. Саме цей критерій займає лідируючі позиції в результаті вибору дверних конструкцій.

Щоб вибрати і купити протипожежні двері недорого, необхідно ознайомитися з запропонованим асортиментом товарів на нашому сайті. Такі конструкції прийнято встановлювати в евакуаційних виходах, які ведуть на вулицю або ж в більш безпечну зону.

Якісні дверні конструкції обов'язково повинні бути стійкими до підвищеного ступеня вологості, огнеустойчивыми і розчинятися зсередини. Щоб виключити можливі поломки в системі замку, дверне полотно відкривається з внутрішньої сторони без необхідності використання ключів. Представлена система називається «Антипаніка».

Ціна протипожежних дверей в Україні залежить від ширини, висоти і інших характеристик дверного отвору, виходячи з яких, підбирається конкретна модель.

Різновиди дверей з системою «Антипаніка»

Сучасна система «Антипаніка» має на увазі під собою наявність спеціальної ручки, яка називається «push-bar». Завдяки такій особливій конструкції здійснюється блокування відкриття двері зовні і швидкий доступ до її відкриванню зсередини. В результаті, сторонні люди не зможуть проникнути на територію торгово-розважального центру з евакуаційного виходу. У той час як відвідувачі, які знаходяться всередині будівлі, можуть з легкістю залишити його в процесі екстреної евакуації.

Замовити протипожежні двері в інтернет-магазині ТМ Cortez може кожен бажаючий. Наші замірники виїжджають за вказаною адресою і допоможуть точно вказати необхідні дані для виготовлення відповідної дверної конструкції.

Подібна система може бути встановлена на протипожежні моделі дверей абсолютно будь-якого класу вогнестійкості. Дана технологія актуальна для одно - або двостулкових виробів, поверхня яких оброблена ґрунтової фарбою чи має якісне порошкове напилення.

Монтаж протипожежних конструкцій з системою «Антипаніка» здійснюється виключно професійними майстрами, які мають величезний досвід роботи і точно знайомі з усіма вимогами СНиП.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner