Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Протипожежні двері з системою Антипаніка

Протипожежні двері з системою Антипаніка

Протипожежні двері з системою «антипаніка» для евакуаційних виходів

 

Згідно з правилами техніки безпеки, при загорянні будівлі всім перебувають у ньому людям слід прямувати не до парадного, а до эвакуационному виходу, провідному відразу на вулицю або ж в іншу безпечну зону. Двері, встановлена в такому місці, повинна строго відповідати нормам СНиП. Лише в цьому випадку вона допоможе забезпечити безпечну і оперативну евакуацію.

 

Ідеальні евакуаційні двері протипожежні, взломоустойчивые, розорюються зсередини назовні. Щоб не допустити раптових поломок в замковій системі під час спроб швидко її відчинити практикують установку запорів, що забезпечують відкривання дверного полотна без ключа з внутрішньої сторони. Така технологія отримала назву «антипаніка».

 

Що являє собою технологія?

 

Система «антипаніка» передбачає наявність специфічної ручки «push-bar». Вона забезпечує блокування двері зовні і максимально швидке її відкривання зсередини. З одного боку, зводиться до нуля можливість проникнення в приміщення через запасний вихід сторонніх, а з іншого – створюються комфортні умови, що дозволяють виконати екстрену евакуацію великої кількості людей без зайвої паніки.

 

Перевага ручки «push-bar» полягає в максимальній простоті використання: дверне полотно розорюється від простого натискання на неї, не вимагає значних фізичних зусиль. Це означає, що протипожежні двері з системою «антипаніка» зможе швидко відкрити навіть людина з обмеженими можливостями, який не має спеціальної підготовки.

 

Де застосовуються такі двері «антипаніка»?

 

Протипожежні двері «антипаніка» найбільш затребувана для обладнання евакуаційних виходів в тих приміщеннях, де зазвичай спостерігається масове скупчення людей. Це:

 

· торгово-розважальні центри;

· великі супермаркети;

· великі офісні будівлі;

· будинки культури;

· кінотеатри;

· вокзали;

· аеропорти;

· навчальні заклади;

· медичні установи і т. д.

 

Евакуаційні двері з системою «антипаніка» запобігають скупчення народу біля запасного виходу, тим самим знижуючи можливість їх загибелі при загорянні будівлі.

 

Різновиди двері «антипаніка»

 

Система «антипаніка» встановлюється на протипожежні двері будь-якого класу вогнестійкості. Є можливість підключити її до автоматичної пожежної сигналізації, при спрацьовуванні якої магніти, утримують конструкцію у закритому положенні, відпустять полотно, і воно зможе залишатися розкритим, вільно пропускаючи потік людей. Технологія застосовується для одно - і двостулкових конструкціях з грунтовою фарбою або порошковим напиленням.

 

Установка евакуаційних дверей з системою «антипаніка» проводиться виключно фахівцями, які ознайомлені з вимогами СНиП і мають багаторічний професійний досвід у виконанні робіт такого характеру.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner