Кошик
100 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
вул. Депутатська 3, Київ, Україна
Фабрика дверей «Cortez»

Вирішили купити дешеві двері? Тоді ця стаття для вас...

Вирішили купити дешеві двері? Тоді ця стаття для вас...

Ви вирішили купити дешеві двері в квартиру або будинок? Тоді ця стаття для вас...

У всіх пострадянських країнах говорять одне і теж вираз: "скупий платить двічі", але ми хотіли б додати ще одне закінчення до цього легендарному висловом через роки роботи в оптово-роздрібній продаж вхідних дверей - тричі платить! Так так, саме тричі. Адже більшість людей чомусь вважають, що ціна повинна грати найважливішу роль в обраному товарі. Але ж це неправда! Просто тому, що якість має свою ціну у всьому.

Давайте повернемося на 5-7 років тому, коли в нашій країні були на піку продажів китайські двері, а точніше китайського виробництва, адже на той час в Україні власного виробництва було на пальцях порахувати. Всі масово купували ці двері, навіть не замислюючись про те, що їх якість, м'яко кажучи не відповідає взагалі ні яким стандартам якості та безпеки. Але вони ж гарні і краще виглядають в живу, так говорили багато клієнтів, обтертые дерев'яні, які стоять ще з моменту забудови будинків нашими предками. Так, вони дійсно гарно виглядали, порівняно зі старими дерев'яними дверима, але тоді, у далекому минулому, люди не замислювалися про те, що двері, це в першу чергу сховище вогнища і того що в ньому знаходиться.

Після гучних відео на YouTube, багато хто почав замислюватися над якістю вхідних дверей, адже їх масово починали розкривати домушники поки чоловіка не було вдома. У цей самий час почалося час швидкого зростання даної індустрії в нашій країні. У великих містах почали будувати підприємства з виробництва вхідних броньованих дверей і почалася гонка за покупця. Кожен виробник почав змагання за якість і сервіс для кінцевого споживача. Кілька років створювався єдиний стандарт за оптимальною ціною і якістю. І тільки через кілька років, багато оптовиків, які почали відкривати власні великі склади по країні знайшли ту золоту середину за якістю і ціною, яку вимагав клієнт.

На данный момент, если коротко описать эти 10-ть лет опыта с входными бронированными дверями, мы поняли одно, есть три категории клиентов, которые не меняются уже на протяжении этих лет. Это те, кому нужно самые простые и дешевые, но они четко понимают, что они покупают. Те, кто верит, что недорогие двери, это действительно лекарство от их бед. И те, кто готов платить за качественные бронированные двери. Нельзя сказать, что кто-то прав, а кто-то нет, ведь все люди разные, и потребности у них так же разные. То, что хорошо одному человеку, другому явно не по вкусу.

Так що, якщо ви дійсно зібралися придбати вхідні металеві з мдф панелями двері в будинок або в квартиру, ми настійно рекомендуємо вам вивчити ринок і отримати грамотну консультацію спеціаліста з продажу вхідних броньованих дверей, адже тільки обізнана людина може вам підказати, що краще, а що ні. І ми не говоримо про стандартній техніці "впарювання товару клієнту", ми говоримо про якісної консультації в брендовому магазині Сortez. Робіть правильний вибір, і ви завжди будете потрапляти в ціль!

Удачі тобі, наш улюблений клієнт, у виборі дверей!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner