Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (96) 137-53-57
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

Вхідні двері під замовлення: плюси і мінуси

Вхідні двері під замовлення: плюси і мінуси

Вхідні двері – це не просто життєво важливий атрибут для кожного будинку або офісу. Це перше «знайомство» з умовами побуту людини та репутацією компанії. Тому, вибираючи дверні конструкції, багатьом доводиться докласти багато зусиль для створення свого ідеального варіанту.

Запропоновані моделі на ринку не завжди можуть відповідати особистим вимогам і різному розумінні стильного дизайну. Тому все частіше споживачі вдаються до додаткових послуг відомих і надійних виробників – виготовлення вхідних дверей під замовлення. Наскільки це виправдана трата грошей, допоможуть розібратися нижче наведені переваги та недоліки даного маркетингового ходу в дверний індустрії.

Плюси індивідуального виробництва

Виготовлення під замовлення – це тип виробничого процесу, який спочатку був відкоригований під індивідуальні нестандартні вимоги споживача до параметрів дверних конструкцій. В результаті отриманий продукт відрізняється від своїх аналогів, які були зроблені за загальним ескізами та затвердженим моделям. У такому разі замовник має значні привілеї, які дають можливість максимально скористатися наступними перевагами:

· підібрати дверні конструкції навіть для самих нестандартних прорізів;

· зробити зовнішній вигляд дверей ідеальним для інтер'єру приміщень, щоб навіть ручки, обрамлення та інша дрібна фурнітура відповідали загальному стилю;

· вибрати якісні матеріали для всіх елементів і деталей конструкції, забезпечуючи її відмінну роботу і довговічність;

· посилити технічні параметри двері: теплоізоляцію, звуконепроникність, міцність і стійкість до погодних умов.

Як правило, поціновувачі якості і естетичності неодмінно залишаться задоволені досконалими дверними конструкціями, які були виготовлені спеціально для них.

Недоліки виготовлення під замовлення

Якими б привабливими не були вигоди від індивідуального виробництва вхідних дверей, завжди будуть і моменти, які засмутять замовників. Серед явних мінусів цього процесу варто відзначити наступні нюанси:

· процес виробництва за індивідуальними ескізами потребує спеціальної наладки обладнання, що безпосередньо впливає на тривалість виготовлення;

· очікування «ідеального» результату часом триває близько місяця, а то і більше;

· зусилля виробника відбиваються на ціні продукту, тому вартість двері під замовлення завжди вище, ніж у стандартних аналогів;

· високий попит на дверні конструкції сприяє збільшенню числа виробників, які не завжди гарантують якість своїм покупцям.

Якщо навіть зазначені недоліки вас не зупинили при купівлі «унікальних» вхідних дверей, варто бути обережними, вибираючи фірму-виробника. Необхідно віддавати перевагу відомим і надійним компаніям, у яких є значні виробничі лінії, сучасне устаткування і високий рейтинг серед клієнтів. Тільки в такому випадку отриманий результат буде не тільки унікальним, але й якісним, корисним, комфортним!

 

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner