Кошик
62 відгуків
+380 (67) 763-12-35
+380 (67) 540-78-88
+380 (98) 108-98-35
вул. Депутатська 3, Київ, Україна

«Гаражні виробники вхідних дверей

«Гаражні виробники вхідних дверей

Закони ринкової економіки прості: попит породжує пропозицію. Подібне твердження підходить і для дверної індустрії, яка сьогодні перебуває на піку популярності. Багато хто, дбаючи про підвищеної безпеки і естетичності приміщень, встановлюють дверні конструкції з самим новітнім технологіям. Подібна активізація ринку призвела і до збільшення числа виробників. Але далеко не кожен з них гарантує якість своєї продукції у зв'язку з невиконанням всіх норм і вимог технологічного процесу. Найчастіше виготовлення вхідних дверей проходить в «гаражних» умовах, залучаючи клієнтів низькою ціновою політикою.

Мінуси несертифікованого виробництва

Бажання вигідно з мінімальними витратами придбати дверні конструкції досить часто призводить потенційних покупців до «гаражним виробникам». Вони обіцяють низьку ціну і відмінну якість. Однак реалії життя зовсім не такі райдужні, як хотілося б. Основні причини, по яким звертатися до таким майстрам не варто, включають в себе наступні пункти:

· складання дверних конструкцій далека від загальноприйнятих стандартів і норм;

· робота не виконується вчасно, порушуються всі обумовлені терміни;

· використовуються дешеві неякісні матеріали і деталі;

· такі виробництва оснащені, як правило, застарілим радянським обладнанням, яке не може створювати конкурентний продукт сучасним аналогам;

· нерівні шви, нерівномірний шар фарби, дешеве кріплення – далеко не весь перелік того, що можна отримати від «гаражних виробників».

Риск, конечно, – дело благородное, но не по отношению к входным дверям. Ведь это тот предмет, который должен давать чувство защищенности, создавать уютную атмосферу дома и на работе, служить долго и качественно. Вряд ли, обратившись к «кустарникам», вы сможете получить то, о чем договаривались и за что заплатили приличную цену.

Советы при выборе дверных мастеров

Доверять и сотрудничать стоит только с профессионалами, чья репутация проверена годами и подтверждена продолжительным опытом. Отдавая предпочтение конкретному изготовителю, необходимо учесть рекомендации специалистов в дверной индустрии:

· переконатися у наявності сертифікатів на виготовлення дверей і супутньої продукції;

· компанія повинна володіти значними технологічними лініями та сучасним обладнанням;

· серед партнерів виробника повинні бути надійні і відомі постачальники матеріалів і дверної фурнітури;

· доцільно вивчити рейтинги виробників в дверний індустрії;

· репутація серед клієнтів багато в чому говорить про високу якість продукції фірми;

· переконатися у наданні гарантії від виробника на встановлені моделі вхідних дверей;

· надійні компанії забезпечують своїх клієнтів післяпродажним сервісом і обслуговуванням, що збільшує довіру до них клієнтів і покращує експлуатацію конструкцій.

Вибір конкретного виробника вхідних дверей – справа кожного, але чи варто економити на уявному якості, щоб отримати в результаті розчарування? Радуйте себе якісними товарами, оточуючи комфортом і затишком!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner